Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қыркүйектегі N 820 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Павлодар облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаментінің Павлодар ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - мекеме) орман қоры жерінен алаңы 4,9 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауылшаруашылық мақсаттағы емес жерлерінің санатына ауыстырылсын.
2. Павлодар облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін жылумен жабдықтау желісін және оған қызмет көрсету үшін автомобиль жолын салу үшін «Павлодар қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - Құрылыс бөлімі) беруді қамтамасыз етсін.
3. Құрылыс бөлімі қолданыстағы заңнамаға сәйкес орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған сүректі мекеменің теңгеріміне бере отырып, алқапты тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 3 қыркүйектегі
N 820 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаментінің Павлодар ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесінің орман қоры жерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және басқа да ауылшаруашылық мақсаттағы емес жерлерінің санатына ауыстырылатын жерлерінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы Жалпы алаңы, гектар Оның ішінде:
орман көмкерген егістік жайылым шабындық құмдар басқа жерлер
Павлодар ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
4,9
4,9

О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2008 года N 820
В соответствии со статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 4,9 гектара из земель лесного фонда Павлодарского государственного учреждения по охране лесов и животного мира Департамента природных ресурсов и регулирования природопользования Павлодарской области (далее - учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Павлодарской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному учреждению "Отдел строительства города Павлодара" (далее - Отдел строительства) под строительство сети теплоснабжения и автомобильной дороги для ее обслуживания земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Отделу строительства в соответствии с действующим законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс учреждения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2008 года № 820
Экспликация
земель Павлодарского государственного учреждения по охране
лесов и животного мира Департамента природных ресурсов и
регулирования природопользования Павлодарской области,
переводимых из категории земель лесного фонда в категорию
земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гектаров
В том числе:
покрытая
лесом
пашни
пастбища
сенокосы
пески
прочие
земли
Павлодарское
государственное
учреждение по
охране лесов и
животного мира
4,9
4,9