Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 837 Қаулысы
"Мемлекеттік кәсіпорын туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қосымшаға сәйкес заңнамада белгіленген тәртіппен шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорындарды құруға рұқсат етілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Дәрі-Дәрмек" дәрілік заттар орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 қазандағы N 1081 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 33, 354-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 қыркүйектегі
N 837 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және
медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
құрылатын еншілес мемлекеттік кәсіпорындары тізбесі
1. "Қарағанды облысы бойынша дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау орталығы", Қарағанды қаласы.
2. "Қостанай облысы бойынша дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау орталығы", Қостанай қаласы.
3. "Павлодар облысы бойынша дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау орталығы", Павлодар қаласы.
4. "Жамбыл облысы бойынша дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау орталығы", Тараз қаласы.
5. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау орталығы", Өскемен қаласы.

О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года N 837
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Национальный центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники" Министерства здравоохранения Республики Казахстан создание дочерних государственных предприятий на праве хозяйственного ведения в установленном законодательством порядке согласно приложению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2002 года N 1081 "Отдельные вопросы Республиканского государственного казенного предприятия "Центр лекарственных средств "Дәрі-дәрмек" Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст. 354) следующее изменение:
пункт 4 исключить.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2008 года N 837
Перечень создаваемых дочерних государственных предприятий
Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного
ведения "Национальный центр экспертизы лекарственных средств,
изделий медицинского назначения и медицинской техники"
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. "Центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники по Карагандинской области", город Караганда.
2. "Центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники по Костанайской области", город Костанай.
3. "Центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники по Павлодарской области", город Павлодар.
4. "Центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники по Жамбылской области", город Тараз.
5. "Центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники по Восточно-Казахстанской области", город Усть-Каменогорск.