Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 856 Қаулысы. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 512-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Божко - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович жағдайлар министрі, төраға
Пірматов - Қазақстан Республикасының
Ғалымжан Олжаұлы Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Сабдалин - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы жағдайлар вице-министрі
Дәленов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы вице-министрі
Дәненов - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Нұрлан Жұмағалиұлы істер министрінің орынбасары
Ділімбетова - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлнәр Аманқұлқызы және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Мамытбеков - Қазақстан Республикасының
Еділ Құламқадырұлы Индустрия және сауда
вице-министрі
Оразаев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Әбілахатұлы шаруашылығы вице-министрі
Сәрсембаев - Қазақстан Республикасының
Зейнулла Сәкенұлы Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрі
Баймұқанов - Қазақстан Республикасының
Сыздық Асылбекұлы Денсаулық сақтау министрлігі
Фармация комитетінің төрағасы
Айсағалиева - Қазақстан Республикасы Қаржы
София Серікбайқызы министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
мына:
"Қуанғанов - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы және ғылым вице-министрі"
деген жолдағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Храпунов Виктор Вячеславович, Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Әбдішев Бауыржан Түйтеұлы, Айтжанов Дулат Нұлиұлы, Баталов Асқар Болатұлы, Жошыбаев Рәпіл Сейітханұлы, Кұрманов Алмас Мұхаметкәрімұлы, Мәшкеев Батырбек Әукенұлы, Саудабаев Дәулет Советұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 856. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 512) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденный указанным постановлением:
Божко - Министра по чрезвычайным ситуациям
Владимира Карповича Республики Казахстан, председателем
Пирматова - вице-министра экономики и бюджетного
Галымжана Олжаевича планирования Республики Казахстан,
заместителем председателя
Сабдалина - вице-министра по чрезвычайным ситуациям
Аблая Кияловича Республики Казахстан
Даленова - вице-министра финансов Республики
Руслана Ерболатовича Казахстан
Даненова - заместителя Министра иностранных дел
Нурлана Жумагалиевича Республики Казахстан
Дилимбетову - вице-министра труда и социальной защиты
Гульнару Аманкуловну населения Республики Казахстан
Мамытбекова - вице-министра индустрии и торговли
Едила Куламкадыровича Республики Казахстан
Оразаева - вице-министра сельского хозяйства
Марата Аблахатовича Республики Казахстан
Сарсембаева - вице-министра охраны окружающей среды
Зейнуллу Сакеновича Республики Казахстан
Баймуканова - председателя Комитета фармации
Сыздыка Асылбековича Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Айсагалиеву - заместителя председателя Комитета
Софию Серикбаевну таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
в строке:
"Куанганов - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович Республики Казахстан"
слово "вице-министр" заменить словом "ответственный секретарь Министерства";
вывести из указанного состава: Храпунова Виктора Вячеславовича, Кусаинова Марата Апсеметовича, Абдишева Бауржана Туйтеевича, Айтжанова Дулата Нулиевича, Баталова Аскара Булатовича, Жошыбаева Рапиля Сейтхановича, Курманова Алмаса Мухаметкаримовича, Машкеева Батырбека Аукеновича, Саудабаева Даулета Советовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов