Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 402 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 863 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1844 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.11.16 N 1844 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің 175-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер міндеттемелерді
орындау қамтамасыз етілмей бөлінуі мүмкін қаржы агенттіктерінің тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 402 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" деген сөзден кейін ", "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 402
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 863. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1844
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2009 № 1844.
В соответствии со статьей 175 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 402 "Об определении перечня финансовых агентств, бюджетные кредиты из республиканского бюджета которым могут выделяться без обеспечения исполнения обязательств" следующее дополнение:
в пункте 1 после слов "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" дополнить словами ", акционерное общество "Фонд устойчивого развития "Қазына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов