Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 893 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Ресей Федерациясының шаруашылық жүргізуші субъектілері алдындағы "Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамының берешегін реттеу үшін "Достық Энерго" акционерлік қоғамына 2008 жылға арналған республикалық бюджеттен кредиттік ресурстар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 наурыздағы N 284 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Ресей Федерациясының шаруашылық жүргізуші субъектілері алдындағы "Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамының берешегін реттеу үшін "Достық Энерго" акционерлік қоғамына 2008 жылға арналған республикалық бюджеттен кредиттік ресурстар беру ережесінде:
2-тармақта "2551500000 (екі миллиард бес жүз елу бір миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде" деген сөздер "21000000 (жиырма бір миллион) АҚШ долларына баламалы мөлшерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада "жылдық 0,1 (оннан бір) пайызға тең" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесіне сәйкес белгіленетін" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада "жартыжылдық" және "жарты жыл" деген сөздер тиісінше "жылдық" және "бір жыл" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Ресей Федерациясының шаруашылық жүргізуші субъектілері алдындағы "Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамының берешегін және Қазақстан Республикасының алдындағы Ресей Федерациясының Атом энергиясы жөніндегі Федералдық агенттігінің қарызын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 10 шілдедегі N 677 қаулысында :
1-тармақта:
3) тармақшада "2551500000 (екі миллиард бес жүз елу бір миллион бес жүз мың) теңге сомасына" деген сөздер "21000000 (жиырма бір миллион) АҚШ долларына баламалы сомаға" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада "2551500000 (екі миллиард бес жүз елу бір миллион бес жүз мың) теңгені" деген сөздер "21000000 (жиырма бір миллион) АҚШ долларына баламалы соманы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшада "2551500000 (екі миллиард бес жүз елу бір миллион бес жүз мың) теңге сомасын" деген сөздер "21000000 (жиырма бір миллион) АҚШ долларына баламалы соманы" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2008 года N 893
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2008 года № 284 "Об утверждении Правил предоставления кредитных ресурсов из республиканского бюджета на 2008 год акционерному обществу "Достык Энерго" для урегулирования задолженности акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания" перед хозяйствующими субъектами Российской Федерации":
в Правилах предоставления кредитных ресурсов из республиканского бюджета на 2008 год акционерному обществу "Достык Энерго" для урегулирования задолженности акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания" перед хозяйствующими субъектами Российской Федерации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "2551500000 (два миллиарда пятьсот пятьдесят один миллион пятьсот тысяч) тенге" заменить словами "эквивалентном 21000000 (двадцать один миллион) долларам США";
в пункте 9 :
в подпункте 1) слова "равной 0,1 (одна десятая) процента годовых" заменить словами "устанавливаемой в соответствии с Правилами исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225";
в подпункте 2) слова "полугодовой" и "полгода" заменить соответственно словами "годовой" и "года";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2008 года № 677 "Об урегулировании задолженности акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания" перед хозяйствующими субъектами Российской Федерации и долга Федерального Агентства по атомной энергии Российской Федерации перед Республикой Казахстан":
в пункте 1:
в подпункте 3) слова "2551500000 (два миллиарда пятьсот пятьдесят один миллион пятьсот тысяч) тенге" заменить словами "эквивалентную 21000000 (двадцать один миллион) долларам США";
в подпункте 4) слова "2551500000 (два миллиарда пятьсот пятьдесят один миллион пятьсот тысяч) тенге" заменить словами "суммы, эквивалентной 21000000 (двадцать один миллион) долларам США";
в подпункте 5) слова "2551500000 (два миллиарда пятьсот пятьдесят один миллион пятьсот тысяч) тенге" заменить словами "эквивалентной 21000000 (двадцать один миллион) долларам США".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов