Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 және 2008 жылғы 17 шілдедегі N 693 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қазандағы N 915 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
2) "Концессия мәселелері жөнінде мамандандырылған ұйым құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 693 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтыруларда:
3-тармақтың үшінші және төртінші абзацтарында "21" деген сандар "13" деген сандармен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290 и 17 июля 2008 года № 693
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2008 года № 915.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 693 "О создании специализированной организации по вопросам концессии":
в дополнениях, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в абзацах третьем и четвертом пункта 3 цифры "21" заменить цифрами "13".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов