Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 519 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қазандағы N 917 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 519 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 214-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Байланыс операторларын қосу" деген 1.2-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1.2.7-жолдың 5-бағаны мынандай редакцияда жазылсын:
"2008 жылғы IV тоқсан".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года № 519
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2008 года № 917
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года № 519 "Об утверждении Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 22, ст. 214) следующее изменение:
в Программе развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы":
в подразделе 1.2. "Присоединение операторов связи":
графу 5 строки, порядковый номер 1.2.7 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов