Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 890 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қазандағы N 956 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде, мемлекет немесе мемлекеттік жер пайдаланушылар жалға берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын, сондай-ақ жер учаскелерін жалдау құқығын сату төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 890 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 36, 360-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Көкшетау қаласы" деген жолдағы "114" деген сандар "1290" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай қаласы" деген жолдағы "123" деген сандар "1357" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар қаласы" деген жолдағы "114" деген сандар "1365" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тараз қаласы" деген жолдағы "181" деген сандар "1040" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өскемен қаласы" деген жолдағы "145" деген сандар "1304" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2008 года № 956
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность, при сдаче государством или государственными землепользователями в аренду, а также размера платы за продажу права аренды земельных участков" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 36, ст. 360) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке "г. Кокшетау" цифры "114" заменить цифрами "1290";
в строке "г. Костанай" цифры "123" заменить цифрами "1357";
в строке "г. Павлодар" цифры "114" заменить цифрами "1365";
в строке "г. Тараз" цифры "181" заменить цифрами "1040";
в строке "г. Усть-Каменогорск" цифры "145" заменить цифрами "1304".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов