Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қазандағы N 967 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
көрсетілген қаулымен мақұлданған "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған маңызды көрсеткіштерінің болжамы" деген 3-бөлімде:
"Жалпы ішкі өнім, млрд. теңге" деген жолда:
"12763,2" деген сандар "12849,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"15640,6" деген сандар "15909,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"өткен жылға қарағанда нақты өзгерісі %-бен" деген жолда:
"108,7" деген сандар "108,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"105,3" деген сандар "105,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"халықтың жан басына ЖІӨ, АҚШ долл." деген жолда:
"6727,7" деген сандар "6771,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"8199,0" деген сандар "8340" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тауарлар экспорты (ФОБ), млн. АҚШ долл." деген жолда "57275,0" деген сандар "62075,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"өткен жылға қарағанда %-бен" деген жолда "118,5" деген сандар "128,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сауда балансы, млн. АҚШ долл. 15140,7 17959,0 12619,7 10851,4" деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "2008 - 2010 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тізбесі" деген 4-бөлім осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлім осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Құпия.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 21 қазандағы
N 967 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 29 тамыздағы
N 753 қаулысымен
бекітілген
4-бөлім. 2008-2010 жылдарға арналған қолданыстағы және
әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық)
бағдарламалардың тізбесі
р/с
N
қол-
да-
ныс-
тағы
МБ N
әзі-
рле-
не-
тін
МБ N
қол-
да-
ныс-
тағы
са-
лалық
бағ-
дар-
лама-
лар-
дың N
әзір-
лене-
тін
са-
ла-
лық
бағ-
дар-
лама-
лар-
дың N
Бағдарлама-
ның атауы
(Бағдарлама
немесе
Бағдарлама-
ны әзірлеу
негіздемесі
бекітілген
нормативтік
құқықтық
акт)
Іске
асыру
кезе-
ңі
Жалпы
орын-
дау-
шылар
Болжамды
шығыстар
(млн.
теңге)
республика-
лық
бюджет
Саны 2007 ж. 2008 ж.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Қазақстан Республикасы Президентінің
жанындағы Отбасы істері және гендерлік
саясат жөніндегі ұлттық комиссия
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
1
1
Қазақстан
Республика-
сында 2006-
2016 жылдарға
арналған
Гендерлік
теңдік стра-
тегиясы
(Қазақстан
Республикасы
Президентінің

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года № 753
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2008 года № 967
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года № 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 32, ст. 354) следующие изменения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 . "Прогноз важнейших показателей социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы", одобренном указанным постановлением:
в строке "Валовой внутренний продукт, млрд. тенге":
цифры "12763,2" заменить цифрами "12849,8";
цифры "15640,6" заменить цифрами "15909,8";
в строке "реальное изменение в % к предыдущему году":
цифры "108,7" заменить цифрами "108,9";
цифры "105,3" заменить цифрами "105,0";
в строке "ВВП на душу населения, долл. США":
цифры "6727,7" заменить цифрами "6771,6";
цифры "8199,0" заменить цифрами "8340";
в строке "Экспорт товаров (ФОБ), млн. долл. США" цифры "57275,0" заменить цифрами "62075,1";
в строке "в % к предыдущему году" цифры "118,5" заменить цифрами "128,4";
строку "Торговый баланс, млн. долл. США 15140,7 17959,0 12619,7 10851,4" исключить;
раздел 4 . "Перечень действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2008-2010 годы", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
раздел 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Секретно.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 октября 2008 года № 967
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2007 года N 753
Раздел 4. Перечень действующих и разрабатываемых
государственных и отраслевых (секторальных) программ
на 2008-2010 годы
N
п
/п
N
д
е
й
с
т
в
у
ю
щ
и
х
ГП
N
р
а
з
р
а
б
а
т
ы
в
а
е
м
ы
х
ГП
N
дей-
ст-
вую-
щих
от-
рас-
ле-
вых
прог-
рамм
N
раз-
раба-
ты-
вае-
мых
от-
рас-
левых
прог-
рамм
Наименование
программы
(нормативный
правовой акт,
которым
утверждена
Программа,
или основание
разработки
Программы)
Пе-
риод
реа-
лиза-
ции
Ответ-
ственные
испол-
нители
Предполагаемые
расходы
(млн. тенге)
республиканский
бюджет
Коли-
чество
2007
г.
2008
г.
2009
г.
2010
г.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Национальная Комиссия по делам семьи и гендерной
политике при Президенте Республики Казахстан
Действующие государственные и отраслевые
(секторальные) программы
1
1
Стратегия
гендерного
равенства в
Республике
Казахстан на
2006-2016 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от

2007-
2011
Әділе-
тмині,
ИСМ,
Қорға-
ныс-
мині,
АШМ,
ЭМРМ,
Еңбек-
мині,
ҚПА,
ІІМ
0,0
87,9
39
2
Қазақстан
Республика-
сында
2007-2009
жылдарға
арналған діни
сенім бостан-
дығын қамта-
масыз ету
және мемле-
кеттік-кон-
фессиялық
қатынастарды
жетілдіру
жөніндегі
мемлекеттік
бағдарлама
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 5
желтоқсандағы
N 1185
қаулысы)
2007-
2009
Әділе-
тмині,
БП, ЖС,
ҰҚК,
ЭЖСКА,
МҚА,
ІІМ,
Мәде-
ниет-
мині,
Білім-
мині,
СІМ,
ДББК,
облыс-
тар-
дың,
Астана
және
Алматы
қала-
лары-
ның
әкім-
дері
68,1
24,7
40
3
Қазақстан
Республика-
сының
қылмыстық
атқару
жүйесін одан
әрі дамытудың
2007-2009
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 6
тамыздағы N
673 қаулысы)
2007-
2009
Әділе-
тмині
3154,2
4277,0
Әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар
41
1
Нотариаттық
қызметті
дамытудың
2008-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті
жанындағы
құқықтық
саясат
жөніндегі
кеңес отыры-
сының 2006
жылғы 12
мамырдағы
N 51-23-47
хаттамасының
1.3-тармағына
сәйкес
әзірленуде)
2008-
2010
Әділе-
тмині
0,0
0,0
42
2
Құқықтық тү-
сіндіру жұмы-
сы, құқықтық
мәдениет
деңгейін одан
әрі арттыру,
азаматтарды
құқықтық
оқыту және
тәрбиелеу
жөніндегі
2008-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(2008 жылғы
25 қаңтардағы
Қазақстан
Республикасы
Бас прокура-
турасының
кеңейтілген
алқасының
отырысында
Мемлекет
басшысы
жариялаған
тапсырмасына
сәйкес
әзірленеді)
2008-2010
Әділе-
тмині
0,0
0,0
Мемлекеттiк орган
бойынша жиыны:
5 3222,3 4389,6
салалық
бағдарлама-
лар:
5
3222,3
4389,6
олардың
iшiнде
қолданыс-
тағылары
3
3222,3
4389,6
олардың
iшiнде
әзiрленетiн-
дері
2
0,0
0,0
Қазақстан Республикасы Білім
және ғылым министрлігі (225)
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
43
1
Жастар
саясатының
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 18
шілдедегі N 734 қаулысы)
2005-
2007
(2008
жылға
дейін
ұзар-
ту)
БҒМ

2007-
2011
МЮ, МИТ,
МО, МСХ,
МЭМР,
МТСЗН,
АФП, МВД
0,0
87,9
0,0
0,0
39
2
Программа по
обеспечению
свободы
вероисповедания
и совершенство-
ванию
государственно-
конфессиональных
отношений в
Республике
Казахстан на
2007-2009 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 5
декабря 2007
года N 1185)
2007-
2009
МЮ, ГП,
ВС, КНБ,
АБЭКП,
АДГС,
МВД, МКИ,
МОН, МИД,
ССРО,
акимы
областей,
гг.
Астаны и
Алматы
68,1
24,7
0,0
0,0
40
3
Программа
дальнейшего
развития
уголовно-испол-
нительной
системы Респуб-
лики Казахстан
на 2007-2009
годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 6
августа 2007
года N 673)
2007-
2009
МЮ
3154,2
4277,0
5133,9
0,0
Разрабатываемые государственные
и отраслевые (секторальные) программы
41
1
Программа
развития нота-
риальной дея-
тельности на
2008-2010 годы
(разрабатывает-
ся в соответст-
вии с п. 1.3
протокола
заседания Совета
по правовой
политике при
Президенте
Республики Казахстан
от 12 мая 2006
года N 51-23-47)
2008-
2010
МЮ
0,0
0,0
0,0
0,0
42
2
Программа по
разъяснительной
работе, дальней-
шему повышению
уровня правовой
культуры, право-
вого воспитания
граждан на
2008-2010 годы
(разрабатывается
в соответствии
с поручением
Главы государ-
ства, озвученным
на заседании
расширенной
коллегии Гене-
ральной прокура-
туры Республики
Казахстан 25
января 2008 года)
2008-
2010
МЮ
0,0
0,0
94,0
94,0
Итого по государст-
венному органу :
5 3222,3 4389,6 5227,9 94,0
отраслевые
программы
5
3222,3
4389,6
5227,9
94,0
из них
действующие
3
3222,3
4389,6
5133,9
0,0
из них
разрабатываемые
2
0,0
0,0
94,0
94,0
Министерство образования и науки
Республики Казахстан (225)
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные) программы
43
1
Программа
молодежной
политики на
2005-2007 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 18
июля 2005 года
N 734)
2005-2007
уче-
том
про-
лон-
гации
до
2008
года)
МОН

2007-2009 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында
фармацевтика кластерін дамыту үшін экспортқа бағдарланған
бірегей фитопрепараттарды әзірлеу және олардың өндірісін
ұйымдастыру" ғылыми-техникалық бағдарламасы
159
Ғылыми-
зерттеу
және
тәжірибе-
лік-конс-
труктор-
лық жұ-
мыстар
БҒМ
2008-
2009
271708
131260
140448
Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:           131260 140448
2006-2008 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында
биотехнология жөніндегі кластерді қалыптастыру үшін қазіргі
заманғы технологияларды әзірлеу" ғылыми-техникалық
бағдарламасы
160
Ғылыми-
зерттеу
және
тәжірибе-
лік-конс-
труктор-
лық жұ-
мыстар
БҒМ
2008
505620
505620
Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:            505620
2006-2008 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының
биологиялық және химиялық қауіпсіздігін ғылыми-техникалық
қамтамасыз ету" ғылыми-техникалық бағдарламасы
161
Ғылыми-
зерттеу
және
тәжірибе-
лік-конс-
труктор-
лық жұ-
мыстар
БҒМ
2008
106742
106742
Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:            106742
2006-2008 жылдарға арналған "Құс тұмауы: зерделеу, күресудің
құралдары мен әдістерін әзірлеу" ғылыми-техникалық
бағдарламасы
162
Ғылыми-
зерттеу
және
тәжірибе-
лік-конс-
труктор-
лық жұ-
мыстар
БҒМ
2008
203813
203813
Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:             203813
2007-2009 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында
наноғылымды және нанотехнологияларды дамыту" ғылыми-
техникалық бағдарламасы
163
Ғылыми-
зерттеу
және
тәжірибе-
лік-конс-
труктор-
лық жұ-
мыстар
БҒМ

Республике Казахстан на 2007-2009 годы"
159
Научно-
исследова-
тельские и
опытно-
конструктор-
ские работы
МОН
2008-
2009
271708
131260
140448
ИТОГО по
Программе:
131260
140448
Научно-техническая программа "Разработка современных
технологий для формирования кластера по биотехнологии в
Республике Казахстан на 2006-2008 годы"
160
Научно-
исследова-
тельские и
опытно-
конструктор-
ские работы
МОН
2008
505620
505620
ИТОГО по
Программе:
505620
Научно-техническая программа "Научно-техническое
обеспечение биологической и химической безопасности
Республики Казахстан на 2006-2008 годы"
161
Научно-
исследова-
тельские и
опытно-
конструктор-
ские работы
МОН
2008
106742
106742
ИТОГО по
Программе:
106742
Научно-техническая программа "Грипп птиц: изучение,
разработка средств и методов борьбы на 2006-2008 годы"
162
Научно-
исследова-
тельские и
опытно-
конструктор-
ские работы
МОН
2008
203813
203813
ИТОГО по
Программе:
203813
Научно-техническая программа "Развитие нанонауки и
нанотехнологий в Республике Казахстан на 2007-2009 годы"
163
Научно-
исследова-
тельские и
опытно-
конструктор-
ские работы
МОН

2010
16033700
450400
1999006
10458346
3125948
Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:         3213132 26967972 5837496
330390
2008-2010 жылдарға арналған "Жасыл ел" бағдарламасы
189
Ақмола
облысында
Қазақ мем-
лекеттік
республи-
калық ор-
ман дақыл-
дары тұ-
қымдары
мекемесі-
нің Көкше-
тау аймақ-
тық орман
дақылдары
тұқымдары
станция-
сының зер-
тханалық
корпусын
қайта
жаңарту
АШМ
2008
3095
3095
190
Алматы
облысы Іле
Алатауы
бөктерінде
4 екі пә-
терлі 3
бөлмелі
тұрғын
үйлер салу
(қызмет
үлгісінде)
АШМ
2008
50600
50600
191
Алматы
облысы
Алакөл
мемлекет-
тік табиғи
қорығының
жүк және
жеңіл ав-
токөлікте-
рі үшін
гараж салу
АШМ
2008
16679
16679
192
Шығыс
Қазақстан
облысы
Семей қа-
ласы, Бес-
қарағай
және Боро-
дулиха
аудандары
учаскеле-
рінде тех-
никалық
мақсаттар
үшін (өрт
сөндіру,
жасыл
екпелерді
суару және
т.б.) 11
суға ар-
налған
пайдалану
ұңғымасын
бұрғылау
АШМ
2008
28307
28307
193
Шығыс
Қазақстан
облысы
Риддер
қаласында
"Батыс-
Алтай мем-
лекеттік
табиғи
қорығы" ММ
басқару
аумағында
гараждық
бокстер
АШМ
2008
17293
17293
194
Павлодар
облысында
Баянауыл
Ұлттық
табиғи
паркі кор-
доны. Жа-
сыбай ор-
маншылығы.
N 1 учас-
ке, 6
квартал,
15 бөліп
шығарылған
жер
АШМ
2008
14731
14731
195
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі кор-
доны. Жа-
сыбай ор-
маншылығы
N 2 учас-
ке, 20
квартал,
16 бөліп
шығарылған
жер
АШМ
2008
14731
14731
196
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшылы-
ғы. N 3
учаске, 53
квартал, 6
бөліп шы-
ғарылған
жер
АШМ
2008
14731
14731
197
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы. N 4
учаске, 72
квартал,
29 бөліп
шығарылған
жер
АШМ
2008
14731
14731
198
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшылы-
ғы. N 5
учаске, 33
квартал, 4
бөліп шы-
ғарылған
жер
АШМ
2008
14731
14731
199
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшылы-
ғы. N 6
учаске, 49
квартал, 2
бөліп шы-
ғарылған
жер
АШМ

2010
16033700
450400
1999006
10458346
3125948
ИТОГО по
Программе:
3213132
26967972
5837496
330390
Программа "Жасыл ел" на 2008-2010 годы
189
Реконструкция
лабораторного
корпуса
Кокшетауской
зональной
лесосеменной
станции
Казахского
государствен-
ного респуб-
ликанского
лесосеменного
учреждения в
Акмолинской
области
МСХ
2008
3095
3095
190
Строительство
4 двухквар-
тирных 3 ком-
натных жилых
домов кордона
(служебного
типа) в
предгорьях
Заилийского
Алатау
Алматинской
области
МСХ
2008
50600
50600
191
Строительство
гаражей для
грузовых и
легковых
автомобилей
Алакольского
государствен-
ного природ-
ного заповед-
ника Алматин-
ской области
МСХ
2008
16679
16679
192
Бурение 11
эксплуата-
ционных
скважин на
воду на
участках
города Семей,
Бескарагай-
ского и Боро-
дулихинского
районов
Восточно-
Казахстанской
области для
технических
целей
МСХ
2008
28307
28307
193
Гаражные
боксы на
территории
управления ГУ
"Западно-
Алтайский го-
сударственный
природный
заповедник" в
городе
Риддере
Восточно-
Казахстанской
области
МСХ
2008
17293
17293
194
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в Пав-
лодарской
области.
Жасыбайское
лесничество.
Участок N 1,
квартал 6,
выдел 15
МСХ
2008
14731
14731
195
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в
Павлодарской
области.
Жасыбайское
лесничество.
Участок N 2,
квартал 20,
выдел 16
МСХ
2008
14731
14731
196
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в Пав-
лодарской
области.
Жасыбайское
лесничество.
Участок N 3,
квартал 53,
выдел 6
МСХ
2008
14731
14731
197
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в
Павлодарской
области.
Баянаульское
лесничество.
Участок N 4,
квартал 72,
выдел 29
МСХ
2008
14731
14731
198
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в Пав-
лодарской
области.
Баянаульское
лесничество.
Участок N 5,
квартал 33,
выдел 4
МСХ
2008
14731
14731
199
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в
Павлодарской
области.
Баянаульское
лесничество.
Участок N 6,
квартал 49,
выдел 2
МСХ

2008
4250
4250
230
Солтүстік
Қазақстан
облысының
Петропавл
қаласында-
ғы Горький
көшесі 209
көшесі
бойында
орналасқан
сот ғима-
ратына 4
қабатты
жапсарлас
құрылыс
салу
ЖС
2007-
2008
219484
80000
139484
231
Алматы
қаласы
Қазыбек би
көшесі 66
үйде орна-
ласқан
қалалық сот ғима-
ратына
жапсаржай
салу
ЖС
2007-
2008
361396
167434
193962
232
Астана
қаласы
Есіл өзе-
нінің сол
жағалауын-
да алқа
билер және
екі аудан-
дық соты-
ның қаты-
суымен қа-
лалық сот
ғимараты-
ның жоба-
лау-смета-
лық құжат-
тамасын
дайындау
ЖС
2008
19800
19800
233
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
аудандық
соты МАЭСөмен
бірлесіп
базасында
сот орын-
даушыларын
аумақтық
учаскесі-
мен маман-
дандырыл-
ған аудан-
аралық
экономика-
лық соты-
ның типтік
ғимарат
жобалау-
сметалық
құжаттарын
дайындау
ЖС
2008
9500
9500
234
Шығыс
Қазақстан
облысы
Өскемен
қаласында
Әкімшілік
соты база-
сында сот
орындаушы-
лардың аумақтық
учаскесі-
мен бірге
әкімшілік
сотының
типтік
ғимарат
жобалау-
сметалық
құжаттарын
дайындау
ЖС
2008
10000
10000
235
Жамбыл
облысы
Тараз
қаласында
N 2 соты
базасында
сот орын-
даушыларын
аумақтық
учаскесі-
мен қыл-
мыстық
сотының
типтік ғи-
марат жо-
балау-сме-
талық құ-
жаттарын
дайындау
ЖС
2008
9965
9965
236
Ақтөбе
облысы
Ақтөбе
қаласында
облыстық
сотының
әкімшілік
ғимараты-
на қайта
жаңартудың
жобалау-
сметалық
құжаттарын
дайындау
ЖС
2008
11010
11010
237
Ақмола
облысы
Целиноград
аудандық
соты база-
сында сот
орындау-
шыларын
аумақтық
учаскесі-
мен бірге
аудандық
сотының
типтік
ғимарат
жобалау-
сметалық
құжаттарын
дайындау
ЖС

2008
4250
4250
230
Строительство
4-х этажной
пристройки к
зданию суда по
улице Горького
209 в городе
Петропавловске
Северо-
Казахстанской
области
ВС
2007-
2008
219484
80000
139484
231
Строительство
пристройки к
зданию город-
ского суда по
улице Казыбек
би 66 в городе
Алматы
ВС
2007-
2008
361396
167434
193962
232
Разработка
проектно-
сметной
документации
строительства
зданий город-
ского суда с
участием
присяжных
заседателей и
двух районных
судов на левом
берегу реки
Ишим города
Астаны
ВС
2008
19800
19800
233
Разработка
проектно-
сметной
документации
типового
здания
специализиро-
ванного
межрайонного
экономического
суда с терри-
ториальным
участком
судебных
исполнителей
на базе
"Районного
суда Южно-
Казахстанской
области сов-
местно с СМЭС"
ВС
2008
9500
9500
234
Разработка
проектно-
сметной
документации
типового
здания админи-
стративного
суда с терри-
ториальным
участком
судебных
исполнителей
на базе адми-
нистративного
суда в городе
Усть-
Каменогорске
Восточно-
Казахстанской
области
ВС
2008
10000
10000
235
Разработка
проектно-
сметной
документации
типового зда-
ния уголовного
суда с терри-
ториальным
участком
судебных
исполнителей в
городе Тараз
Жамбылской
области
ВС
2008
9965
9965
236
Разработка
проектно-
сметной
документации
реконструкции
здания област-
ного суда в
городе Актобе
Актюбинской
области
ВС
2008
11010
11010
237
Разработка
проектно-
сметной
документации
типового зда-
ния районного
суда с терри-
ториальным
участком
судебных
исполнителей
на базе Цели-
ноградского
районного суда
Акмолинской
области
ВС

2007-
2008
151648
47323
104325
542
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерде
автожолды
қайта
жаңарту.
0-8 км,
ұзындығы 8
км
Бозсу-Құй-
ған-Қияжол
Р/Д А15
автокөлік
жолын қайта
жаңарту
ККМ
2007-
2008
178115
89950
88165
543
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерде
автожолды
қайта
жаңарту.
41-56 км,
ұзындығы
15,2 км
Дербісек-
Сарыағаш
шипажайы-
Қанағат-
Арыншы
ОК-50
автокөлік
жолын қайта
жаңарту
ККМ
2007-

2007-
2008
151648
47323
104325
542
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах Са-
рыагашского
района Южно-
Казахстанской
области. Ав-
тодорога Р/Д
А15-Бозсу-
Куйган-Киян-
жол, км 0-8,
длина 8 км
МТК
2007-
2008
178115
89950
88165
543
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах Са-
рыагашского
района Южно-
Казахстанской
области. Ав-
тодорога ОК-
50 Дербисек
курорт Са-
рыагаш-Кана-
гат-Арыншы
км 41-56,
длина 15,2 км
МТК
2007-

2008
66465
66465
772
Алматы
облысы
Еңбекшіқа-
зақ ауданы
Бижанов
ауылында
балабақшаны
қалпына
келтіру
жұмыстары
арқылы
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008-
2009
80110
50633
29477
773
Алматы
облысы
Райымбек
ауданы
Қызылшекара
ауылында
орта
мектепті
(спортзал)
қалпына
келтіру
жұмыстары
және
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
17926
17926
774
Алматы
облысы
Қаратал
ауданы
Үштөбе
қаласында
N 13 орта
мектепті
қалпына
келтірумен
сейсмикалық
нығайту
(1 кезең)
БҒМ
2008
138657
138657
775
Қарағанды
облысының
Қарқаралы
қаласында
360 орындық
кәсіптік
мектеп салу
БҒМ

2008
66465
66465
772
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами
детского сада
в селе
Бижанова
Енбекшиказах-
ского района
Алматинской
области
МОН
2008-
2009
80110
50633
29477
773
Сейсмоусиле-
ние и восста-
новительные
работы здания
средней школы
(спортзал) в
поселке
Кызылшекара
Райымбекского
района
Алматинской
области
МОН
2008
17926
17926
774
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами зда-
ния средней
школы N 13 в
городе Уштобе
Каратальского
района
Алматинской
области (1-я
очередь
строитель-
ства)
МОН
2008
138657
138657
775
Строительство
профессио-
нальной школы
на 360 мест в
городе Карка-
ралинске
Карагандин-
ской области
МОН