Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қазандағы N 976 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес пайдаланылмайтын әскери мүлікті Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына сату үшін берсін.

Некоторые вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2008 года № 976
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке передать для реализации в Республиканское
государственное предприятие «Казарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)»
Министерства обороны Республики Казахстан неиспользуемое военное
имущество согласно приложению к настоящему постановлению.