"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы N 980 Қаулысы.
"Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі", "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі", "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамдарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 шілдедегі N 668 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен құрамына қосымшаға сәйкес "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамдағы мемлекеттік органдардың өкілдерін сайлауды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.11.2016 № 732 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 қазандағы
№ 980 қаулысына
қосымша
"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 23.10.2018 № 672 қаулысымен.
Абаев
Дәурен
Әскербекұлы
Қазақстан Республикасының Ақпарат
және коммуникациялар министрі
Жұманғарин
Серік Мақашұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық
экономика вице-министрі
Еңсебаев
Руслан Сатбекұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі
Бажаева
Назгүл Аманқұлқызы
Казақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Цифрландыру департаментінің директоры

О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2008 года № 668 "О создании акционерных обществ "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа", "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат", "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству информации и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание представителей государственных органов в состав совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" в составе согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.11.2016 № 732.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 2008 года № 980
Представители государственных органов для избрания в состав совета
директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный
холдинг "Зерде"
Сноска. Приложение в редакции постановления Правительства РК от 23.10.2018 № 672.
Абаев
Даурен Аскербекович
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
Жумангарин
Серик Макашевич
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Енсебаев
Руслан Сатбекович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Бажаева
Назгуль Аманкуловна
директор Департамента цифровизации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан