Мемлекетаралық валюта комитетіне Қазақстан Республикасының өкілетті өкілдерін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы N 997 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекетаралық валюта комитетіне Қазақстан Республикасының өкілетті өкілдері болып мыналар тағайындалсын:
Ақышев Данияр Талғатұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары - делегация басшысы;
Қожахметов Қуат Бәкірұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі төрағасының орынбасары - делегация басшысының орынбасары.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.09.24 N 1437 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О назначении полномочных представителей Республики Казахстан в Межгосударственный валютный комитет
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 997
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить полномочными представителями Республики Казахстан в Межгосударственный валютный комитет:
Акишева Данияра Талгатовича - заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан - руководителем делегации;
Кожахметова Куата Бакировича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций - заместителем руководителя делегации.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.09.2009 N 1437.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов