Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы N 548 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы N 1002 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 762 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.09.2015 № 762 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы N 548 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 29, 286-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 5) және 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) мұнайгаз саласында - 1,8;
6) құрылыс саласында - 1,5.".
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1002. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 762
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2015 № 762 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 "Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 286) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
"5) в нефтегазовой отрасли - 1,8;
6) в отрасли строительства - 1,5;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов