Концессияға берілуі мүмкін объектілердің техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін іріктелген ұсыныстардың тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы N 1005 Қаулысы.
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған концессияға берілуі мүмкін объектілердің техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін іріктелген ұсыныстардың тізілімі бекітілсін.
2. "Орта мерзімді кезеңге арналған (2007 - 2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 1127 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 42, 471-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген орта мерзімді кезеңге арналған (2007-2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 18-жол алып тасталсын.
3. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 3 қарашадағы
N 1005 қаулысымен
бекітілген
Концессияға берілуі мүмкін объектілердің
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
үшін іріктелген ұсыныстардың тізілімі

Об утверждении реестра отобранных предложений для разработки технико-экономического обоснования объектов, возможных к передаче в концессию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1005.
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый реестр отобранных предложений для разработки технико-экономического обоснования объектов, возможных к передаче в концессию.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года № 1127 "Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 42, ст. 471) следующее изменение:
в перечне объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы), утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 18, исключить.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 ноября 2008 года № 1005
Реестр отобранных предложений для разработки
технико-экономического обоснования объектов,
возможных к передаче в концессию

Ескерту. Тізілімге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.04.16 N 526, 2010.02.26 № 137 Қаулыларымен.
Р/с
N
Атауы
Тиісті саланың уәкілетті мемлекеттік органдары және облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары
1
"Алматы - Өскемен" автомобиль жолының "Алматы - Қапшағай" учаскесін салу (қайта жаңарту) және пайдалану
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
2
"Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы" автомобиль жолының "Астана - Қарағанды" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
3
"Үлкен Алматылық орамды автомобиль жолы" (ҮАОАЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
4
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Қырғызстан Республикасының шекарасына кіреберістермен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент - Тараз - Қорғас" автомобиль жолының "Алматы - Қорғас" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
5
Астана қаласының жаңа көлік жүйесі
Астана қаласының әкімдігі
6
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Шымкент - Тараз - Алматы - Қырғызстан Республикасының шекарасына кіреберістермен бірге Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Қорғасқа" автомобиль жолының "Ташкент - Шымкент - Жамбыл облысының шекарасы" учаскесін қайта жаңарту
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
7
"Зияткерлік-көлік жүйесін (ЗКЖ) енгізу және Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл автомобиль жолының "Астана - Щучье" учаскесін пайдалану
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
8
Маңғыстау облысының Ақтау қаласында автовокзал салу және пайдалану
Маңғыстау облысының әкімдігі
9
Маңғыстау облысының Маңғышлақ (Тамақ) станциясында темір жол вокзалын салу және пайдалану
Маңғыстау облысының әкімдігі

Сноска. Реестр с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 16.04.2009 № 526; от 26.02.2010 № 137.
п/п
Наименование
Уполномоченные
государственные
органы
соответствующей
отрасли и местные
исполнительные
органы областей
(города республикан-
ского значения,
столицы)
1
Строительство (реконструкция) и
эксплуатация участка "Алматы -
Капшагай" автомобильной дороги
"Алматы - Усть-Каменогорск"
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
2
Реконструкция и эксплуатация
участка "Астана - Караганды"
автомобильной дороги "граница
Российской Федерации (на
Екатеринбург) - Алматы, через
города Костанай, Астана,
Караганды"
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
3
Строительство и эксплуатация
автомобильной дороги "Большая
Алматинская кольцевая
автомобильная дорога (БАКАД)"
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
4
Реконструкция и эксплуатация
участка "Алматы - Хоргос"
автомобильной дороги "Граница
Республики Узбекистан (на
Ташкент) - Шымкент - Тараз -
Хоргос через Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с подъездами к
границе Республики Кыргызстан"
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
5
Новая транспортная система
города Астаны
Акимат
города Астаны
6
Реконструкция участка "Ташкент -
Шымкент - граница Жамбылской
области" автомобильной дороги
"Граница Республики Узбекистан
(на Ташкент) - Шымкент - Тараз -
Алматы - Хоргос через Кокпек,
Коктал, Благовещенку, с
подъездами к границе Республики
Кыргызстан"
Министерство
транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
7
Внедрение интеллектуально-
транспортной системы (ИТС) и
эксплуатации участка "Астана -
Щучинск" автомобильной дороги
Астана - Петропавловск через
город Кокшетау
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
8
Строительство и эксплуатация
автовокзала в городе Актау
Мангистауской области
Акимат Мангистауской
области
9
Строительство и эксплуатация
железнодорожного вокзала на
станции Мангышлак (Тамак)
Мангистауской области
Акимат Мангистауской
области