"Оралмандардың 2009 - 2011 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 қарашадағы N 1021 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Оралмандардың 2009 - 2011 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Оралмандардың 2009 - 2011 жылдарға арналған
көшіп келу квотасы туралы
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі ұсынған оралмандардың 2009 - 2011 жылдарға арналған көшіп келу квотасы әрбір күнтізбелік жылға 20000 отбасы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О квоте иммиграции оралманов на 2009-2011 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 1021
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О квоте иммиграции оралманов на 2009-2011 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О квоте иммиграции оралманов на 2009-2011 годы
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить представленную Правительством Республики Казахстан квоту иммиграции оралманов на 2009-2011 годы в количестве по 20000 семей на каждый календарный год.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев