Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1047 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 552 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 552 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің ережесі мен құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1140 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 31, 387-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Бұрханов - Қазақстан Республикасы Парламенті
Камал Низамұлы Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Черкасов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Юрий Петрович Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімі
меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)
Калюжный - Адам құқықтары жөніндегі ұлттық
Вячеслав Афанасьевич орталықтың басшысы (келісім бойынша)
Дәненов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Жұмағалиұлы министрінің орынбасары
Мыңбай - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Дархан Қамзабекұлы ақпарат вице-министрі
Рахымжанов - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Әмірхан Мұратбекұлы
Әбдәкімов - Қазақстан Республикасы Әділет
Әбдіжаппар Әбдәкімұлы министрлігі "Діни мәселелер жөніндегі
ғылыми-зерттеу және талдау орталығы"
мемлекеттік мекемесінің директоры
мына:
"Тоғжанов - Қазақстан Республикасы Әділет
Ералы Лұқпанұлы министрлігі Діни істер комитетінің
төрағасы, төрайымның орынбасары"
"Досжан - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ардақ Дүкенбайұлы Әкімшілігі Әлеуметтік-саяси бөлімінің
меңгерушісі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоғжанов - Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының
Ералы Лұқпанұлы орынбасары - Қазақстан Республикасы
Президенті Әкімшілігі Қазақстан халқы
Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі
(келісім бойынша)"
"Досжан - Қазақстан Республикасы Әділет
Ардақ Дүкенбайұлы министрлігі Діни істер комитетінің
төрағасы, төрайымның орынбасары"
көрсетілген құрамнан Аманшаев Ермек Әмірханұлы, Әлиев Жұматай Әлиұлы, Бабақұмаров Ержан Жалбақұлы, Байқадамов Болат Кенжекешұлы, Жошыбаев Рәпіл Сейітханұлы, Мұхамеджанов Төлеген Мұхамеджанұлы, Нысанбаев Әбдімәлік Нысанбайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года № 1140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 1047. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2017 года № 552.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 552.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года № 1140 "Об утверждении Положения и состава Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 387) следующие изменения:
ввести в состав Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Бурханова - депутата Мажилиса Парламента
Камала Низамовича Республики Казахстан (по согласованию)
Черкасова - заместителя заведующего Отделом
Юрия Петровича внутренней политики Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Калюжного - руководителя Национального центра по
Вячеслава Афанасьевича правам человека (по согласованию)
Даненова - заместителя Министра иностранных дел
Нурлана Жумагалиевича Республики Казахстан
Мынбая - вице-министра культуры и информации
Дархана Камзабекулы Республики Казахстан
Рахимжанова - заместителя акима города Астаны
Амерхана Муратпековича
Абдакимова - директора государственного учреждения
Абдижаппара Абдакимовича "Научно-исследовательский и
аналитический центр по вопросам
религии" Министерства юстиции
Республики Казахстан
строки:
"Тугжанов - председатель Комитета по делам религий
Ералы Лукпанович Министерства юстиции Республики
Казахстан, заместитель председателя"
"Досжан - заведующий Социально-политическим
Ардак Дукенбайулы отделом Администрации Президента
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Тугжанов - заместитель Председателя Ассамблеи
Ералы Лукпанович народа Казахстана - заведующий
Секретариатом Ассамблеи народа
Казахстана Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)"
"Досжан - председатель Комитета по делам религий
Ардак Дукенбайулы Министерства юстиции Республики
Казахстан, заместитель председателя"
вывести из указанного состава: Аманшаева Ермека Амирхановича, Алиева Жуматая Алиевича, Бабакумарова Ержана Жалбаковича, Байкадамова Болата Кенжекешевича, Жошыбаева Рапиля Сеитхановича, Мухамеджанова Толегена Мухамеджановича, Нысанбаева Абдумалика Нысанбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов