0,030
4
Басқа су омыртқасыздары мен
цисталары
-
0,005
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 14 қарашадағы
N 1061 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген жануарларды 1998-2002 жылдары шектеулі алудың мүмкіндіктерін зерделеу жөніндегі ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қазандағы N 1035 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 36, 329-құжат).

0,030
4
Другие водные беспозвоночные и
цисты
-
0,005
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 ноября 2008 года № 1061
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года № 1035 "О проведении научно-исследовательских работ по изучению возможности ограниченного изъятия животных, занесенных в Красную книгу Республики Казахстан, в 1998-2002 годах" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 36, ст. 329).

2. "Қазақстан Республикасында Жануарлар дүниесінің жекелеген түрлерін ерекше жағдайларда пайдалану тәртібі жөніндегі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 маусымдағы N 969 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында Жануарлар дүниесінің жекелеген түрлерін ерекше жағдайларда пайдалану тәртібі туралы ереженің 13-тармағы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қазандағы N 1035 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қыркүйектегі N 1217 қаулысы .
4. "Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 429 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 11, 109-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 459 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 238-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 942 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 33, 452-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 322 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 143-құжат).

2. Пункт 13 Правил о порядке пользования отдельными видами животного мира в Республике Казахстан в исключительных случаях, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года № 969 "Об утверждении Правил о порядке пользования отдельными видами животного мира в Республике Казахстан в исключительных случаях".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2001 года № 1217 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года № 1035".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года № 429 "Об утверждении ставок платы за пользование животным миром" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 11, ст. 109).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года № 459 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года № 429" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 238).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года № 942 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года № 429" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 452).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года № 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года № 429" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 12, ст. 143).