"Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы N 1069 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі
N 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қ АУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат; 2003 ж., N 8, 79-құжат; 2003 ж., N 49, 558-құжат; 2005 ж., N 32, 424-құжат, 2007 ж., N 3, 35-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "2015" деген сандар "2028" деген сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацында "982,3" деген сандар "2000" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы аумағының жоспары осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы Президентінің
2008 жылғы қарашаның
N Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің
2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853
Жарлығымен бекітілген,
"Ақтау теңіз порты"
арнайы экономикалық аймағы
туралы Ережеге қосымша
"Ақтау теңіз порты" АЭА жалпы S=2000 га
РҚАО-ның ескертуі: картаны қағаз мәтінінен қараңыз.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1069
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проекта Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 94; 2003 г., № 8, ст. 79; 2003 г., № 49, ст. 558; 2005 г., № 32, ст. 424; 2007 г., № 3, ст. 35) следующие изменения:
в преамбуле слова "от 26 января 1996 года" заменить словами "от 6 июля 2007 года";
в пункте 1 цифры "2015" заменить цифрами "2028";
в Положении о специальной экономической зоне "Морпорт Актау", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце втором пункта 1 цифры "982,3" заменить цифрами "2000";
в пункте 3 слова "от 26 января 1996 года" заменить словами "от 6 июля 2007 года";
план территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента Республики
Казахстан от "__" ноября 2008 года №__
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной
экономической зоне "Морпорт Актау"
утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан от 26 апреля
2002 года № 853
План территории
специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
(см. бумажный вариант)
S общая СЭЗ "Морпорт Актау" = 2000 га