Ә.А.Смайылов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 1077 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О Смаилове А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 1077
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Смаилова Алихана Асхановича вице-министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов