Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қарашадағы N 1081 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Алдабергенов                   - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы                монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы, төрағаның орынбасары
Жәмішев                        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы                министрі
Күрішбаев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы               шаруашылығы министрі
Школьник                       - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич               және сауда министрі
Есенбаев                       - Қазақстан Республикасы
Мәжит Төлеубекұлы                Бәсекелестікті қорғау агенттігінің
төрағасы
көрсетілген құрамнан Есімов Ахметжан Смағұлұлы, Коржова Наталья Артемовна, Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы, Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2008 года № 1081. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691 "О межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 50, ст. 488) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Алдабергенова           - Председателя Агентства Республики
Нурлана Шадибековича      Казахстан по регулированию естественных
монополий, заместителем председателя
Жамишева                - Министра финансов Республики Казахстан
Болата Бидахметовича
Куришбаева              - Министра сельского хозяйства Республики
Ахылбека Кажигуловича     Казахстан
Школьника               - Министра индустрии и торговли Республики
Владимира Сергеевича      Казахстан
Есенбаева               - Председателя Агентства Республики
Мажита Тулеубековича      Казахстан по защите конкуренции
вывести из указанного состава: Есимова Ахметжана Смагуловича, Коржову Наталью Артемовну, Оразбакова Галыма Избасаровича, Сагинтаева Бакытжана Абдировича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов