"Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1091 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 378 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.05 № 378 Қаулысымен
"Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі", "Парасат" ұлттық ғылыми-техникалық холдингі", "Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамдарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 шілдедегі N 668 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) қосымшаға сәйкес "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамын сайлауды қамтамасыз етсін;
2) екі ай мерзімде үш тәуелсіз директордың кандидатурасы бойынша ұсыныс енгізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 27 қарашадағы
N 1091 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.07.14. N 1068 Қаулысымен.
"Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі"
акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
құрамы
Әшімбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мәулен Сағатханұлы          Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім
бойынша)
Бабақұмаров               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ержан Жалбақұлы             Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары
Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы             және сауда министрі
Құрманғалиева             - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Жанна Дулатқызы             ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Өтепов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Эдуард Карлович             Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Байжанов                  - "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі"
Ерлан Сапарұлы              акционерлік қоғамының басқарма төрағасы

О составе совета директоров акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1091. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 378.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.05.2010 № 378.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2008 года № 668 "О создании акционерных обществ "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа", "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат", "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству культуры и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить избрание совета директоров акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа" в составе согласно приложению;
2) в двухмесячный срок внести предложение по кандидатуре трех независимых директоров.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 ноября 2008 года № 1091
Состав Совета директоров
акционерного общества "Национальный информационный
холдинг "Арна Медиа"
Cноска. Состав с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 14.07.2009 N 1068 .
Ашимбаев                   - заместитель Руководителя
Маулен Сагатханулы           Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Бабакумаров                - заместитель Руководителя
Ержан Жалбакович             Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Исекешев                   - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич              Республики Казахстан
Курмангалиева              - ответственный секретарь Министерства
Жанна Дулатовна              культуры и информации Республики
Казахстан
Утепов                     - председатель Комитета государственного
Эдуард Карлович              имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Байжанов                   - председатель правления акционерного
Ерлан Сапарович              общества "Национальный информационный
холдинг "Арна Медиа"