Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 340 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1092 Қаулысы
"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 340 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "208126000 (екі жүз сегіз миллион бір жүз жиырма алты мың)" деген сөздер "169318000 (бір жүз алпыс тоғыз миллион үш жүз он сегіз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 340
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1092
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 340 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "208126000 (двести восемь миллионов сто двадцать шесть тысяч)" заменить словами "169318000 (сто шестьдесят девять миллионов триста восемнадцать тысяч)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов