Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1266 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1098 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 528 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1266 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 49, 626-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Ділімбетова - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлнәр Аманқұлқызы халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, төрағаның орынбасары
Кармазина - Қазақстан Республикасы Экономика және
Лена Мағауияқызы бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қубаев - Қазақстан Республикасы Көлік және
Мұхит Мұқатұлы коммуникациялар министрлігі Азаматтық
авиация комитетінің төрағасы
Рыспанов - Қазақстан Республикасы Индустрия
Нұрлан Бектасұлы және сауда министрлігі Өнеркәсіп
комитеті төрағасының орынбасары
Әбдімомынов - "Мүгедек жастар қоғамы" қоғамдық
Мұрат Өсербайұлы бірлестігінің төрағасы (келісім
бойынша)
Кваша - "Ақтөбе қаласының сал ауруларды қорғау
Виктория Николаевна қоғамы" Ақтөбе коғамдық бірлестігінің
мүшесі (келісім бойынша)
Масалиева - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Дәрия Асқарқызы халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
медициналық-әлеуметтік сараптама және
мүгедектерді оңалту басқармасының бас
сарапшысы, хатшы;
көрсетілген құрамнан Әбдіхалықова Гүлшара Наушақызы, Жұмабаева Бақытжан Сапарғалиқызы, Дүйсенова Тамара Босымбекқызы, Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Кәкен Қарлығаш Ғазизқызы, Елемесов Омархан Көптілеуұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1266
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1098. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1266 "О создании Координационного совета в области социальной защиты инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 49, ст. 626) следующие изменения:
ввести в состав Координационного совета в области социальной защиты инвалидов, утвержденный указанным постановлением:
Дилимбетову - вице-министра труда и социальной
Гульнару Аманкуловну защиты населения Республики
Казахстан, заместителем председателя
Кармазину - вице-министра экономики и бюджетного
Лену Магауяновну планирования Республики Казахстан
Кубаева - председателя Комитета гражданской
Мухита Мухатовича авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Рыспанова - заместителя председателя Комитета
Нурлана Бектасовича промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Абдумомынова - председателя общественного
Мурата Усербаевича объединения "Молодежное общество
инвалидов" (по согласованию)
Квашу - члена Актюбинского общественного
Викторию Николаевну объединения "Общество защиты
парализованных граждан города
Актобе" (по согласованию)
Масалиеву - главного эксперта управления медико-
Дарию Аскаровну социальной экспертизы и реабилитации
инвалидов Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарем;
вывести из указанного состава: Абдыкаликову Гульшару Наушаевну, Джумабаеву Бакытжан Сапаргалиевну, Дуйсенову Тамару Босымбековну, Кусаинова Марата Апсеметовича, Какен Карлыгаш Газизовну, Елемесова Омархана Коптлеуовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов