Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1110 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикаксы Үкіметінің 2008 жылғы 1 желтоқсандағы N 1122 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 619 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.03 № 619 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (1-кезең) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1110 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (1-кезең) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 1 желтоқсандағы
N 1122 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 20 қарашадағы
N 1110 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015
жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі
2008-2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (1-кезең)
Р/с
N
Іс-шара Аяқталу
нысаны
Орындауға
жауаптылар
Орындау
мерзімі
Болжамды
шығыстар
(мың
теңге)
Қаржы-
ландыру
көздері
1 2 3 4 5 6 7
1. Көшіп келу
1.
Көшіп келушілердің қазақстандық қоғамға бейімделуі және кірігуі жөніндегі шаралар жүйесін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2008 жылғы шілде
Талап етілмейді
-
2.
Өңірлердің демографиялық және әлеуметтік-экономикалық дамуы, өңірлік еңбек нарығының мүддесіне орай көшіп келушілерді ұтымды орналастыру тетігін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009 жылғы шілде
Талап етілмейді
-
3.
Көшіп келу процестерінің
мониторингін жүргізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), СА, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап етілмейді
-
4.
Өндірістік күштердің дамуын және орналасуын ескере отырып жұмыс орындарын құру және оларды кадрмен қамтамасыз етудің бас схемасын (теңгерім) жасау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ИСМ, ЭБЖМ, АШМ
2010 жылғы
қаңтар
Талап етілмейді
5.
Қазақ диаспорасымен, бұрын Қазақстаннан кеткен және шет елдерде тұратын азаматтармен экономикалық және мәдени байланыстарды дамыту жөніндегі шаралар жүйесін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), СІМ
2010 жылғы қаңтар
Талап етілмейді
-
6.
Жоғары білікті жұмыс күшін Қазақстан Республикасы экономикасының басым салаларына тарту рәсімін жеңілдету жөнінде ұсыныстар енгізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Еңбекмині
2009 жылғы шілде
Талап етілмейді
-
7.
Босқындар жөнінде ақпараттық деректер банкін құру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ, ТЖМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2011 жылғы қаңтар
2010 ж.
- 1 595,5
Республикалық
бюджет
8.
Қазақстан Республикасы өзіне қабылдаған халықаралық міндеттемелерге сәйкес босқындар құқықтарының сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ, СІМ, ТЖМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2010-2011 жылдар,
қаңтар
Талап етілмейді
-
9.
Баспана іздеген адамдарды орналастыру орталықтарын құру және онда босқындарды ұстауды қаржыландыру тәртібі жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Еңбекмині жинақтау), ІІМ, ЭБЖМ, СІМ, ТЖМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2010 жылғы шілде
Талап етілмейді

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года № 1110 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2008 года № 1122. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 619
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.06.2011 № 619.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года № 1110 "Об утверждении Плана мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2007-2015 годы (1 этап)" следующее изменение:
План мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2007-2015 годы (1 этап), утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2008 года № 1122
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 ноября 2007 года № 1110
План мероприятий
на 2008-2010 годы по реализации Концепции миграционной
политики Республики Казахстан на 2007-2015 годы (1 этап)
п/п
Мероприятие
Форма
завершения
Ответ-
ственные
за испол-
нение
Срок
испол-
нения
Предпо-
лагаемые
расходы
(тыс.
тенге)
Источники
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1. Иммиграция
1.
Разработать
систему мер по
адаптации и
интеграции
иммигрантов в
казахстанское
общество
Отчет в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Июль
2008
года
Не тре-
буются
-
2.
Разработать меха-
низм рационально-
го расселения
иммигрантов, ис-
ходя из интересов
демографического
и социально-
экономического
развития регио-
нов, региональных
рынков труда
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Июль
2009
года
Не тре-
буются
-
3.
Проводить
мониторинг
иммиграционных
процессов
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
АС, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
4.
Составить
генеральную схему
(баланс) создания
рабочих мест и их
кадрового обеспе-
чения с учетом
развития и разме-
щения производи-
тельных сил
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МИТ,
МЭБП, МСХ
Январь
2010
года
Не тре-
буются
-
5.
Разработать
систему мер по
развитию экономи-
ческих и культур-
ных связей с
казахской диаспо-
рой, гражданами,
ранее покинувшими
Казахстан и
проживающими в
зарубежных странах
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МИД
Январь
2010
года
Не тре-
буются
-
6.
Внести предложе-
ния по упрощению
процедуры привле-
чения высококва-
лифицированной
рабочей силы в
приоритетные
отрасли экономики
Республики
Казахстан
Предложения в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
Июль
2009
года
Не тре-
буются
-
7.
Создать
информационный
банк данных по
беженцам
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД, МЧС,
КНБ (по
согласо-
ванию)
Январь
2011
года
2010 г. -
1 595,0
Республи-
канский
бюджет
8.
Обеспечить
соблюдение прав
беженцев в
соответствии с
международными
обязательствами,
принятыми на себя
Республикой
Казахстан
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД, МИД,
МЧС,
КНБ (по
согласо-
ванию)
Январь
2010-
2011
годы
Не тре-
буются
-
9.
Разработать
предложения по
созданию и поряд-
ку финансирования
содержания бежен-
цев в центрах
размещения лиц,
ищущих убежища
Предложения в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД,
МЭБП,
МИД, МЧС,
КНБ (по
согласо-
ванию)
Июль
2010
года
Не тре-
буются
-

2. Көшіп кету
10.
Сыртқы көші-қон процестеріне және олардың елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына әсеріне талдау жүргізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), СА, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап етілмейді
11.
Көшіп кету ағындарының серпініне мониторинг пен талдауды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), СА, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап етілмейді
12.
Қазақстан Республикасынан жұмыс күшін әкету жөніндегі қызметті бақылаудың тиімділігін күшейту
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап етілмейді
-
13.
Мыналар:
көшіп кету процестерін азайту және тұрақтандыру, оның ішінде зияткерлік әлеует шығынының алдын алу жөнінде;
бүгінгі таңда шетелде тұратын еліміздің бұрынғы азаматтарының реэмиграциясын ынталандыру;
көші-қонның оң сальдосын сақтау және көбейту жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Еңбекмині (жинақтау), ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2011 жылғы
қаңтар
Талап етілмейді
3. Ішкі көші-қон
14.
Ішкі көші-қон процестерінің және өңірлік еңбек нарығындағы сұраныс пен ұсыныстың жай-күйі мониторингін жүргізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ, АШМ, СА, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап
етілмейді
-
15.
Халықты өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуы, өңірлердің еңбек ресурстарына қажеттілігі мәселелері бойынша хабардар етуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010-2011 жылдар,
қаңтар
Талап етілмейді
-
16.
Мыналар:
еңбек ресурстарының көші-қон ұтқырлығын арттыру;
өңірлік еңбек нарықтарының теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін экономикалық белсенді халықты аумақтық қайта бөлуді ынталандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Еңбекмині (жинақтау), ЭБЖМ
2010 жылғы
қаңтар
Талап етілмейді
-
4. Заңсыз көші-қон
17.
Украинамен, Ресей Федерациясымен және Орталық Азия елдерімен реадмиссия туралы келісім жасасу мәселесін пысықтау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
ІІМ (жинақтау), СІМ, Қаржымині, ҰҚК (келісім бойынша), Әділетмині, ЭБЖМ, БП (келісім бойынша)
2009 жылғы
қаңтар
Талап етілмейді
-
18.
Көші-кон процестерінің транспаренттілігін және заңдылығын қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан  Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
ІІМ (жинақтау), Еңбекмині
2010 жылғы
қаңтар
Талап етілмейді
-
19.
Заңсыз көші-қонның жолын кесу, мигранттар трафигінің алдын алу және оған қарсы іс-қимыл жөнінде шаралар қабылдауды қамтамасыз ету
Еңбекминіне ақпарат
ІІМ (жинақтау), Еңбекмині, ҰҚК (келісім бойынша)
2010-2011 жылдар,
қаңтар
Талап етілмейді
-

2. Эмиграция
10.
Проводить анализ
внешних мигра-
ционных процессов
и их влияние на
социально-
экономическое
развитие страны
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
АС, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
11.
Осуществлять
мониторинг и
анализ динамики
эмиграционных
потоков
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
АС, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
12.
Усилить эффектив-
ность контроля за
деятельностью по
вывозу рабочей
силы из Республи-
ки Казахстан
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
13.
Разработать
предложения по:
сокращению и
стабилизации
эмиграционных
процессов, в том
числе по предот-
вращению потерь
интеллектуального
потенциала;
стимулированию
реэмиграции
бывших граждан
страны, ныне
проживающих за
рубежом;
сохранению и
увеличению
положительного
сальдо миграции
Предложения в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МЭБП,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Январь
2011
года
Не тре-
буются
-
3. Внутренняя миграция
14.
Проводить монито-
ринг процессов
внутренней мигра-
ции и состояния
спроса и предло-
жения на регио-
нальных рынках
труда
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД, МСХ,
АС, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
15.
Обеспечить инфор-
мирование населе-
ния по вопросам
социально-
экономического
развития регио-
нов, потребности
регионов в трудо-
вых ресурсах
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Январь
2010-
2011
годы
Не тре-
буются
-
16.
Разработать
предложения по:
повышению
миграционной мо-
бильности трудо-
вых ресурсов;
стимулированию
территориального
перераспределения
экономически ак-
тивного населения
для обеспечения
сбалансированнос-
ти региональных
рынков труда
Предложения в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МЭБП
Январь
2010
года
Не тре-
буются
-
4. Незаконная миграция
17.
Проработать
вопрос заключения
соглашений о
реадмиссии с
Украиной,
Российской
Федерацией и
странами
Центральной Азии
Отчет в
Правительство Республики Казахстан
МВД
(созыв),
МИД, МФ,
КНБ (по
согласо-
ванию),
МЮ, МЭБП,
ГП (по
согласо-
ванию)
Январь
2009
года
Не тре-
буются
-
18.
Разработать
предложения по
обеспечению
транспарентности
и легитимности
миграционных
процессов
Предложения в
Правительство
Республики
Казахстан
МВД
(созыв),
МТСЗН
Январь
2010
года
Не тре-
буются
-
19.
Обеспечить
принятие мер по
пресечению неза-
конной миграции,
предотвращению и
противодействию
трафика мигрантов
Информация в
МТСЗН
МВД
(созыв),
МТСЗН,
КНБ (по
согласо-
ванию)
Январь
2010-
2011
годы
Не тре-
буются
-

5. Көші-кон саясатын құқықтық қамтамасыз ету
20.
Көші-қонға қатысты мәселелер жөніндегі халықаралық құқықтық шарттарға талдау жасау және ШЫҰ мен АӨСШК-ге қатысушы мемлекеттер арасында халықаралық шарттар жасасу жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Еңбекмині (жинақтау), СІМ
2008 жылғы шілде
Талап етілмейді
-
21.
Көші-қон саласындағы ұлттық заңнаманың Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық шарттардың ережелеріне сәйкестігі мәніне талдау жүргізу, ұлттық заңнаманы халықаралық шарттарға сәйкес одан әрі жетілдіру жөнінде ұсыныстар дайындау
Әділетминіне ұсыныстар,
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Еңбекмині (жинақтау), СІМ
2009 жылғы
30 қаңтар
Талап етілмейді
-
22.
"Босқындар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізу
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ, ЭБЖМ
2008 жылғы
қараша
Талап етілмейді
-
23.
Қазақстан Республикасының көші-қон заңнамасын ТМД мен ЕурАзЭқ-қа қатысушы мемлекеттермен үйлестіруге және біріздендіруге қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2009-2010 жылдар,
қаңтар
Көзделген бюджет қаражаты шегінде
Респуб-
ликалық
бюджет
6. Көші-қон процестерін басқаруды институционалдық және
кадрлық қамтамасыз ету
24.
Көші-қон процестеріне мониторинг және бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап етілмейді
-
25.
Көші-қон мәселелерімен айналысатын мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині
Жыл сайын
30 қаңтар,
30 шілде
2009 жыл
- 949,0
2010 жыл
- 1025,0
Республикалық бюджет
26.
Ақтау қаласындағы этникалық қазақтарды бейімдеу және кіріктіру орталығының құрылысын аяқтау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), ЭБЖМ, Маңғыстау облысының әкімі
2010 жылғы
қаңтар
2009 жыл - 2 617 570,0
Республикалық бюджет
27.
"Оралман" ақпараттық деректер базасын әлеуметтік саланың ақпараттық жүйесіне кіріктіру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Еңбекмині (жинақтау), ІІМ, ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері, ҰҚК (келісім бойынша)
2010 жылғы
қаңтар
2009 жыл
- 10 000,0
Республикалық бюджет
28.
Көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша халықаралық ынтымақтастықты дамытуды қамтамасыз ету (оның ішінде БҰҰ БЖКБ, КХҰ халықаралық ұйымдарымен ынтымақтастық)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп
Еңбекмині (жинақтау), СІМ, ІІМ
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Талап етілмейді
-
29.
Қазақстандық тараптың көші-кон процестерін басқару мәселелері жөніндегі халықаралық форумдарға, ғылыми-практикалық конференцияларға, семинарлар мен симпозиумдарға қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Еңбекмині (жинақтау), СІМ, ІІМ, СА, ҰҚК (келісім бойынша)
Жыл сайын,
30 қаңтар,
30 шілде
Тартылған қаражат есебінен
Демеушілік
көмек
қаражаты

5. Правовое обеспечение миграционной политики
20.
Провести анализ
международных
правовых догово-
ров по вопросам,
касающимся мигра-
ции, и выработать
предложения по
заключению
международных
договоров между
государствами-
участниками ШОС и
СВМДА
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МИД
Июль
2008
года
Не тре-
буются
-
21.
Провести анализ
национального
законодательства
в области мигра-
ции на предмет
его соответствия
положениям
ратифицированных
Республикой
Казахстан между-
народных догово-
ров, подготовить
предложения по
дальнейшему
совершенствованию
национального
законодательства
в соответствии с
международными
договорами
Предложения
в МЮ,
информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МИД
30
января
2009
года
Не тре-
буются
-
22.
Разработать и
внести в Прави-
тельство Респуб-
лики Казахстан
проект Закона
Республики Казах-
стан «О беженцах»
Проект Закона
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД, МЭБП
Ноябрь
2008
года
Не тре-
буются
-
23.
Принять участие в
гармонизации и
унификации
миграционного
законодательства
Республики
Казахстан с
государствами-
участниками СНГ и
ЕврАзЭС
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД,
КНБ (по
согласо-
ванию)
Январь
2009-
2010
годы
В
пределах
предус-
мотрен-
ных бюд-
жетных
средств
Республи-
канский
бюджет
6. Институциональное и кадровое обеспечение управления
миграционными процессами
24.
Проводить монито-
ринг и оценку
миграционных
процессов
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
25.
Обеспечить повы-
шение квалифика-
ции государствен-
ных служащих,
занимающихся
вопросами миграции
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
2009 год -
949,0
2010 год -
1025,0
Республи-
канский
бюджет
26.
Завершить
строительство
Центра адаптации
и интеграции
этнических казахов
в г. Актау
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МЭБП, аким
Мангис-
тауской
области
Январь
2010
года
2009 г. -
2 617 570,0
Республи-
канский
бюджет
27.
Интегрировать
информационную
базу данных
«Оралман» с
информационной
системой
социальной сферы
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД, МЭБП
акимы
областей
и городов
Астаны и
Алматы,
КНБ (по
согласо-
ванию)
Январь
2010
года
2009 г. -
10 000,0
Республи-
канский
бюджет
28.
Обеспечить разви-
тие международно-
го сотрудничества
по вопросам
регулирования
миграционных
процессов (в т.ч.
сотрудничество с
международными
организациями
MOM, УВКБ ООН)
Отчет в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МИД, МВД
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
Не тре-
буются
-
29.
Обеспечить учас-
тие казахстанской
стороны в между-
народных форумах,
научно-практичес-
ких конференциях,
семинарах и
симпозиумах по
вопросам управле-
ния миграционными
процессами
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МИД, МВД,
АС, КНБ
(по согла-
сованию)
Еже-
годно,
30
января,
30 июля
За счет
привле-
ченных
средств
Средства
спонсор-
ской
помощи

7. Көші-кон процестерін мемлекеттік басқаруды ақпараттық сүйемелдеу
30.
Көші-қон саясаты мәселелерін БАҚ-та жария етуді қамтамасыз ету
Еңбекминіне
ақпарат
Мәдениетмині
Жыл сайын,
15 қаңтар,
15 шілде
Талап
етілмейді
Мемлекеттік
тапсырыс шеңберінде
Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын іс-шаралар бойынша шығыстардың көлемі "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңында айқындалатын болады және тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде жыл сайын нақтыланатын болады.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
СІМ       - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИСМ       - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
ІІМ       - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мәдениетмині - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігі
АШМ       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ЭБЖМ      - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігі
ТЖМ       - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰҚК       - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша)
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БП        - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы (келісім
бойынша)
СА        - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
ШЫҰ       - Шанхай ынтымақтастық ұйымы
АӨСШК     - Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі
кеңес
БАҚ       - Бұқаралық ақпарат құралдары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 1 желтоқсандағы
N 1122 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Көші-кон саясатының 2001 - 2010 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 қазандағы N 1371 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 480-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы демографиялық дамуының 2001 - 2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1380 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 485-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 қазандағы N 1371 және 2001 жылғы 30 қазандағы N 1380 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 сәуірдегі N 444 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 118-құжат).

7. Информационное сопровождение государственного управления
миграционными процессами
30.
Обеспечение
освещения вопро-
сов миграционной
политики в СМИ
Информация в
МТСЗН
МКИ
Еже-
годно,
15
января,
15 июля
Не тре-
буются
В рамках
государ-
ственного
заказа
Объемы расходов по мероприятиям, финансируемым за счет средств республиканского бюджета, будут определены Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" и ежегодно уточняться при формировании республиканского бюджета на соответствующий финансовый год.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
МИД   - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МВД   - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФ    - Министерство финансов Республики Казахстан
МКИ   - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
МЧС   - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
КНБ   - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
МЮ    - Министерство юстиции Республики Казахстан
ГП    - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
(по согласованию)
АС    - Агентство по статистике Республики Казахстан
ШОС   - Шанхайская организация сотрудничества
СВМДА - Совещание по взаимодействию и мерам доверия в Азии
СМИ   - средства массовой информации
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2008 года № 1122
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года № 1371 "Об утверждении отраслевой Программы миграционной политики Республики Казахстан на 2001-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 480).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1380 "О Программе демографического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 485).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года № 444 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года № 1371 и от 30 октября 2001 года № 1380" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 118).

4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 364 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 192-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Көші-кон саясатының 2001 - 2010 жылдарға арналған салалық бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2006 - 2008 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қыркүйектегі N 925 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 36, 395-құжат).

4. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 364 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 192).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2006 года № 925 "Об утверждении Плана мероприятий на 2006 - 2008 годы по реализации отраслевой Программы миграционной политики Республики Казахстан на 2001-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 36, ст. 395).