"Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасының Бас консулдығын көшіру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1136 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасының Бас консулдығын көшіру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасының Бас консулдығын көшіру туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Бас консулдығы Мешхед қаласынан Горган қаласына (Иран Ислам Республикасы) көшірілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О передислокации Генерального консульства Республики Казахстан в Исламской Республике Иран"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года N 1136
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О передислокации Генерального консульства Республики Казахстан в Исламской Республике Иран".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О передислокации Генерального консульства
Республики Казахстан в Исламской Республике Иран
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Передислоцировать из города Мешхед в город Горган (Исламская Республика Иран) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев