Инвестициялық салықтық преференциялардың қолданылу мерзімдерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1144 Қаулысы
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңы 14-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Поликристаллдық кремний өндіретін зауыт салу" инвестициялық жобасы бойынша "KUN Renewables" (КУН Реньюблс) акционерлік қоғамына берілетін инвестициялық салықтық преференциялардың мынадай қолданылу мерзімдері белгіленсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан сәттен бастап 10 (он) күнтізбелік жыл;
мүлік салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан сәттен бастап 5 (бес) жыл.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

Об определении сроков действия инвестиционных налоговых преференций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1144
В соответствии с пунктом 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить следующие сроки действия инвестиционных налоговых преференций, предоставляемых акционерному обществу "KUN Renewables" (КУН Реньюблс) по инвестиционному проекту "Строительство завода по производству поликристаллического кремния":
по корпоративному подоходному налогу - 10 (десять) календарных лет с момента ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
по налогу на имущество - 5 (пять) лет с момента ввода в эксплуатацию фиксированных активов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов