Инвестициялық салықтық преференциялардың қолданылу мерзімдерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1146 Қаулысы
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңы 14-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Металл кремнийін өндіретін зауыт салу" инвестициялық жобасы бойынша "Silicium Kazakhstan" (Силициум Казахстан) жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілетін инвестициялық салықтық преференциялардың мынадай қолданылу мерзімдері белгіленсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап 8 (сегіз) жыл;
2) мүлік салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап 5 (бес) жыл;
3) жер салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап 5 (бес) жыл.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Об определении сроков действия инвестиционных налоговых преференций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1146
В соответствии с пунктом 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие сроки действия инвестиционных налоговых преференций, предоставляемых товариществу с ограниченной ответственностью "Silicium Kazakhstan" (Силициум Казахстан) по инвестиционному проекту "Строительство завода по производству металлического кремния":
1) по корпоративному подоходному налогу - 8 (восемь) лет с 1 января года, следующего за годом ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
2) по налогу на имущество - 5 (пять) лет с 1 января года, следующего за годом ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
3) по земельному налогу - 5 (пять) лет с 1 января года, следующего за годом ввода в эксплуатацию фиксированных активов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов