Қазақстан Республикасының шетелдіктердің болуы үшін уақытша жабық аумақтарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 1170 Қаулысы
"Мемлекеттік құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы Заңының 7-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының шетелдіктердің болуы үшін уақытша жабық аумақтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының шетелдіктердің болуы үшін уақытша жабық аумақтарына шетелдіктердің кіруіне Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі және Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетімен келісім бойынша рұқсат береді.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының шетелдіктердің болуы үшін уақытша жабық аумақтарының тізбесін Қазақстан Республикасында аккредиттелген шетелдік дипломатиялық өкілдіктер мен консулдық мекемелердің назарына жеткізсін.
4. "Қазақстан Республикасының шет ел азаматтарының және азаматтығы жоқ адамдардың келіп-қайтуына уақытша жабық аумақтарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 153 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1170 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының шетелдіктердің болуы үшін уақытша жабық аумақтарының тізбесі
1. Жабылатын аумаққа кірмейтін Алматы облысының қалалық үлгідегі Гвардейский кентінің Мәтібұлақ (Рославль) (75 0 16'25; 43 0 33'58), Мәтебұлақ (75 0 15'35; 43 0 36'9) елді мекендерінің және Жамбыл облысының Құлжабасы темір жол разъезінің (75 0 06'04; 43 0 34'18) координата нүктелерімен шектелген аумағы - 2015 жылға дейін;
2. Қызылорда облысының Байқоңыр қаласы, Қармақшы және Қазалы аудандары - 2015 жылға дейін.

Об утверждении перечня территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранцами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2008 года № 1170
В соответствии с подпунктом 7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 15 марта 1999 года "О государственных секретах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранцами.
2. Въезд иностранцев на территории Республики Казахстан, временно закрытые для посещения иностранцами, разрешается Министерством иностранных дел и Министерством внутренних дел Республики Казахстан по согласованию с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан довести до сведения иностранных дипломатических представительств и консульских учреждений, аккредитованных в Республике Казахстан, перечень территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранцами.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 153 "Об утверждении перечня территорий Республики Казахстан, временно закрытых для посещения иностранными гражданами и лицами без гражданства".
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2008 года № 1170
Перечень
территорий Республики Казахстан, временно
закрытых для посещения иностранцами
1. Территория поселка городского типа Гвардейский, ограниченная точками координат населенных пунктов Матибулак (Рославль) Алматинской области (75 0 16'25; 43 0 33'58), Матебулак Алматинской области (75 0 15'35; 43 0 36'9) и железнодорожного разъезда Кулжабасы Жамбылской области (75 0 06'04; 43 0 34'18), не входящих в закрываемую территорию - до 2015 года.
2. Город Байконыр, Кармакшинский и Казалинский районы Кызылординской области - до 2015 года.