Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 мамырдағы N 361 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 1194 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2243 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.29 № 2243 Қаулысымен.
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 - 2009 жылдарға арналған техникалық регламенттерді әзірлеу жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 мамырдағы N 361 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2007 - 2009 жылдарға арналған техникалық регламенттерді әзірлеу жөніндегі жоспарда:
реттік нөмірлері 39, 41, 42, 44, 45, 46, 62, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 105, 111, 112, 114 және 117-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 43-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы ақпан";
реттік нөмірі 47-жолдың 5-бағанындағы "қыркүйек" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 53-жолда:
2-бағандағы "талаптар" деген сөз "жалпы талаптар" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағандағы "қыркүйек" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 56-жолда:
4-бағандағы "тамыз" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы ақпан";
реттік нөмірі 63-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы сәуір";
реттік нөмірі 64-жолда:
4-бағандағы "тамыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы наурыз";
реттік нөмірі 65-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы наурыз";
реттік нөмірі 66-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы сәуір";
реттік нөмірі 82-5-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы сәуір";
реттік нөмірі 85-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы сәуір";
реттік нөмірі 87-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тамаққа қосылатын биологиялық активті қоспалардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар";
4-бағандағы "тамыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы наурыз";
реттік нөмірі 89-жолда:
4-бағандағы "тамыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы наурыз";
реттік нөмірі 90-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жедел іздестіру іс-шараларын жүргізу кезінде телекоммуникациялық жабдыққа қойылатын жалпы қауіпсіздік талаптары, функционалдық және техникалық талаптар";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы маусым";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2007 года № 361
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 1194. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2243
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2009 № 2243.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года "О техническом регулировании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2007 года № 361 "Об утверждении Плана по разработке технических регламентов на 2007-2009 годы" следующие изменения и дополнения:
в Плане по разработке технических регламентов на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 39, 41, 42, 44, 45, 46, 62, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 105, 111, 112, 114 и 117, исключить;
графу 5 строки, порядковый номер 43 изложить в следующей редакции:
"Февраль 2009 год";
в графе 5 строки, порядковый номер 47 слово "Сентябрь" заменить словом "Декабрь";
в строке, порядковый номер 53:
в графе 2 слово "Требования" заменить словами "Общие требования";
в графе 5 слово "Сентябрь" заменить словом "Декабрь";
в строке, порядковый номер 56:
в графе 4 слово "Август" заменить словом "Ноябрь";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Февраль 2009 год";
графу 5 строки, порядковый номер 63 изложить в следующей редакции:
"Апрель 2009 год";
в строке, порядковый номер 64:
в графе 4 слово "Август" заменить словом "Декабрь";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Март 2009 год";
графу 5 строки, порядковый номер 65 изложить в следующей редакции:
"Март 2009 год";
графу 5 строки, порядковый номер 66 изложить в следующей редакции:
"Апрель 2009 год";
графу 5 строки, порядковый номер 82 изложить в следующей редакции:
"Апрель 2009 год";
графу 5 строки, порядковый номер 85 изложить в следующей редакции:
"Апрель 2009 год";
в строке, порядковый номер 87:
графу 2, изложить в следующей редакции:
"Требования к безопасности биологически активных добавок к пище";
в графе 4, слово "Август" заменить словом "Декабрь";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Март 2009 год";
в строке, порядковый номер 89:
в графе 4, слово "Август" заменить словом "Декабрь";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Март 2009 год";
в строке, порядковый номер 90:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Общие требования безопасности, функциональные и технические требования к телекоммуникационному оборудованию при проведении оперативно-розыскных мероприятий";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Июнь 2009 год";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 93-1 және 93-2-жолдармен толықтырылсын:
"93-1
Биоэтанолдың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
АШМ
2009 жылғы қаңтар
2009 жылғы наурыз
93-2
Биодизельдің
қауіпсіздігіне
қойылатын талаптар
АШМ
2008 жылғы қаңтар
2008 жылғы наурыз";
реттік нөмірі 103-жолда:
4-бағандағы "қаңтар" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2010 жылғы наурыз";
реттік нөмірі 113-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Темекінің және темекі бұйымдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 118, 119, 120, 121, 125, 126, 127, 128, 129 және 130-жолдармен толықтырылсын:
"118
Пиротехникалық құрамдар мен олардан тұратын бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
ИСМ (жинақтау), ТЖМ, ІІМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
119
Қозғалыс дабылының, бөгеуінің, байланысының және оны ақпараттандырудың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
ККМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
120
Темір жол көлігімен жолаушыларды, қол жүгін, жүктерді, жүк-багажды және почта жөнелтімдерін тасымалдау қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
ККМ (жинақтау), АБА
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
121
Темір жол көлігінің және оған байланысты инфрақұрылымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
ККМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
122
Медициналық техниканың және
медициналық
мақсаттағы бұйымдардың
қауіпсіздігіне   қойылатын талаптар
ДСМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
123
Имплантанттардың биологиялық қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
ДСМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
124
Гендік-түрлендірілген (трансгендік) өсімдіктер мен жануарлардан алынған тамақ өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар
ДСМ (жинақтау), АШМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
125
Байер-күйдіру әдісімен сазбалшық өндіру кезінде қоршаған ортаға шығарылатын эмиссияларға қойылатын талаптар
Қоршағанортамині
(жинақтау), ИСМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
126
Электролиз әдісімен алюминий өндіру кезінде қоршаған ортаға шығарылатын эмиссияларға қойылатын талаптар
Қоршағанортамині
(жинақтау), ИСМ
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
127
Электромагниттік сыйымдылық
АБА
2009 жылғы тамыз
2009 жылғы қараша
128
Ядролық және радиациялық қауіпсіздік
ЭМРМ
2009 жылғы
қыркүйек
2009 жылғы қараша
129
Атом станцияларының ядролық және радиациялық қауіпсіздігі
ЭМРМ
2009 жылғы қыркүйек
2009 жылғы қараша
130
Ядролық зерттеу қондырғыларының ядролық және радиациялық қауіпсіздігі
ЭМРМ
2009 жылғы қыркүйек
2009 жылғы қараша".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

дополнить строками, порядковые номера 93-1 и 93-2, следующего содержания:
"
93-1
Требования к безопасности
биоэтанола
МСХ
Январь
2009 год
Март
2009 год
93-2
Требования к безопасности
биодизеля
МСХ
Январь
2009 год
Март
2009 год
";
в строке, порядковый номер 103:
в графе 4, слово "Январь" заменить словом "Ноябрь";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Март 2010 год";
графу 2 строки, порядковый номер 113 изложить в следующей редакции:
"Требования к безопасности табака и табачных изделий";
дополнить строками, порядковые номера 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 и 130, следующего содержания:
"
118
Требования к безопасности
пиротехнических составов и
содержащих их изделий
МЧС (свод),
МВД, МИТ
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
119
Требования к безопасности
сигнализации, блокировки,
связи и информатизации
движения
МТК
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
120
Требования к безопасности
перевозок пассажиров,
багажа, грузов, грузобага-
жа и почтовых отправлений
железнодорожным
транспортом
МТК
(свод),
АИС
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
121
Требования к безопасности
железнодорожного
транспорта и связанной с
ним инфраструктуры
МТК
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
122
Требования к безопасности
медицинской техники и
изделий медицинского
назначения
МЗ
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
123
Требования к биологической
безопасности имплантантов
МЗ
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
124
Требования к безопасности
пищевой продукции,
полученной из
генномодифицированных
(трансгенных) растений и
животных
МЗ
(свод),
МСХ
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
125
Требования к эмиссиям в
окружающую среду при
производстве глинозема
методом Байера-спекания
МООС
(свод),
МИТ
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
126
Требования к эмиссиям в
окружающую среду при
производстве алюминия
методом электролиза
МООС
(свод),
МИТ
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
127
Электромагнитная
совместимость
АИС
Август
2009 год
Ноябрь
2009 год
128
Ядерная и радиационная
безопасность
МЭМР
Сентябрь
2009 год
Ноябрь
2009 год
129
Ядерная и радиационная
безопасность атомных
станций
МЭМР
Сентябрь
2009 год
Ноябрь
2009 год
130
Ядерная и радиационная
безопасность
исследовательских ядерных
установок
МЭМР
Сентябрь
2009 год
Ноябрь
2009 год
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов