Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1227 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 № 887 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "2009 жылғы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1138 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізудің іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 7-жолдың 6-бағанындағы "1720151,0" деген сандар "1434671,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолда:
2-бағандағы "бағдарламалық өнімдерді" деген сөздерден кейін ", автокөлік құралдарын" деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағандағы "519333,0" деген сандар "804813,0" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі бойынша:
осы қаулыға 384-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағаны мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Облыстық департаменттер құрамындағы аудандық және облыстық маңызы бар қалалардың статистика бөлімдері үшін автокөлік құралдарын сатып алу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1227
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016  № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138 "О национальной переписи населения Республики Казахстан в 2009 году":
в Плане мероприятий проведения национальной переписи населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе 6 строки порядковый номер 7 цифры "1720151,0" заменить цифрами "1434671,0";
в строке, порядковый номер 8:
в графе 2 после слов "программных продуктов" дополнить словами ", автотранспортных средств";
в графе 6 цифры "519333,0" заменить цифрами "804813,0";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
по Агентству Республики Казахстан по статистике:
в приложении 384 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Приобретение автотранспортных средств для районных и городов областного значения отделов статистики в составе областных департаментов".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов