Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1254 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 195538036 теңге (бір жүз тоқсан бес миллион бес жүз отыз сегіз мың отыз алты теңге) бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1254 қаулысына
қосымша
Орындалуы тиіс сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы және шешу
күні
Талапкер
Мемлекеттің
кірісіне мемлекеттік
бажды
шегергендегі
сома
(теңге)
Мемлекет
кірісіне
мемлекеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1254
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 195538036 тенге (сто девяносто пять миллионов пятьсот тридцать восемь тысяч тридцать шесть тенге) для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2008 года № 1254
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
в доход
государства
Госпошлина
(тенге)
в доход
государства
1
2
3
4
5
1
Решение Абайского
районного суда
Карагандинской области

Қарағанды облысы Абай аудандық сотының 2007 жылғы 29.10. шешімі,
Қарағанды облысы Абай аудандық сотының 2008 жылғы 25.04. ұйғарымы
А.В.Юрим
150000
546
2
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2006 жылғы 02.06. шешімі
М.М.Айтқожин
В.Г.Айтқожина
1030
3
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2007 жылғы 04.04. шешімі
М.А.Карамысов
546
4
Астана қаласы сотының 2005 жылғы 08.12. ұйғарымы
"ПетроҚазақстан Құмкөл Ресорсиз" АҚ
16482024
5
Қатонқарағай аудандық сотының 1997 жылғы 28.10. шешімі,
Өскемен қалалық сотының 2004 жылғы 20.08. ұйғарымы,
Шығыс Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2008 жылғы 08.04. қаулысы,
Шығыс Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2008 жылғы 05.08. қаулысы
П.В.Тетерин
3131680
6
Шығыс Қазақстан облысы Семей қалалық сотының 2008 жылғы 21.05. шешімі,
Шығыс Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2008 жылғы 03.07. қаулысы
В.Н.Зенкова
584000
7
Талдықорған қалалық сотының 2008 жылғы 06.06. шешімі
Д.К.Соколов
2000000
8
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы N 2 сотының 2005 жылғы 07.10. шешімі
А.Г.Голубь
220486
9
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық сотының 2004 жылғы 17.06.  қаулысы,
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық сотының 2005 жылғы 26.01. ұйғарымы
Г.Жұмағұл
27570
10
Алматы қаласы Түрксіб сотының шешімі 2007 жылғы 14.03. шешімі
А.Д.Ибрагимов
"ТВВ" ЖШС
49410011,5
41400822,5
11
Ақмола облысы Ерейментау аудандық сотының 2004 жылғы 29.04. шешімі,
Ақмола облысы Ерейментау аудандық сотының 2005 жылғы 04.02. ұйғарымы
К.А.Егімбаев
3172
12
Семей қалалық сотының 2005 жылғы 28.03. шешімі,
Семей қалалық сотының 2005 жылғы 14.06. ұйғарымы
А.К.Жақанов
20428
13
Алматы қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007 жылғы 18.06. шешімі,
Алматы қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007 жылғы 16.10. ұйғарымы
"Приват-А"
ЖШС
82105720
Жиыны:
195512314
25722
Жалпы сомасы:
195538036

от 29.10.2007,
определение Абайского
районного суда
Карагандинской области
от 25.04.2008
Юрим А.В.
150000
546
2
Решение Сарыаркинского
районного суда города
Астана от 02.06.2006
Айткожин М.М.
Айткожина В.Г.
1030
3
Решение Сарыаркинского
районного суда города
Астана от 04.04.2007
Карамысов М.А.
546
4
Определение суда
города Астана
от 08.12.2005
АО «Петро-
Казахстан
Кумколь
Ресорсиз»
16482024
5
Решение
Катон-Карагайского
районного суда
от 28.10.1997,
определение
Усть-Каменогорского
городского суда
от 20.08.2004,
постановление коллегии
по гражданским делам
Восточно-Казахстанского
областного суда
от 08.04.2008,
постановление коллегии
по гражданским делам
Восточно-Казахстанского
областного суда
от 05.08.2008
Тетерин П.В.
3131680
6
Решение Семейского
городского суда
Восточно-Казахстанской
области от 21.05.2008,
постановление коллегии
по гражданским делам
Восточно-Казахстанского
областного суда
от 03.07.2008
Зенкова В.Н.
584000
7
Решение
Талдыкорганского
городского суда
от 06.06.2008
Соколов Д.К.
2000000
8
Решение суда № 2
города Петропавловска
Северо-Казахстанской
области от 07.10.2005
Голубь А.Г.
220486
9
Постановление
Зайсанского районного
суда
Восточно-Казахстанской
области от 17.06.2004,
определение Зайсанского
районного суда
Восточно-Казахстанской
области от 26.01.2005
Жумагул Г.
27570
10
Решение Турксибского
суда города Алматы
от 14.03.2007
Ибрагимов А.Д.
ТОО «ТВВ»
49410011,5
41400822,5
11
Решение Ерейментауского
районного суда
Акмолинской области
от 29.04.2004,
определение
Ерейментауского
районного суда
Акмолинской области
от 04.02.2005
Егимбаев К.А.
3172
12
Решение
Семипалатинского
городского суда
от 28.03.2005,
определение
Семипалатинского
городского суда
от 14.06.2005
Джаканов А.К.
20428
13
Решение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
города Алматы
от 18.06.2007,
определение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
города Алматы от
16.10.2007
ТОО «Приват-А»
82105720
Итого:
195512314
25722
Общая сумма:
195538036