Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1255 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында :
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде :
2008 - 2010 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 91-жолда:
7-бағандағы "5 575 500" деген сандар "5 680 500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 94-жолда:
2-бағандағы "мен құрылысын бастау" деген сөздер алып тасталсын;
5 және 7-бағандардағы "1 000 000" деген сандар "895 000" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада :
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
205 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі" әкімшісі бойынша:
005 "Спорт объектілерін салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"Азия ойындарын өткізу үшін спорт объектілерін салу" деген жолдағы "5 575 500" деген сандар "5 680 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында көпфункцияналды Олимпиадалық даярлау орталығы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысын бастау" деген жолдағы "1 000 000" деген сандар "895 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында көпфункцияналды Олимпиадалық даярлау орталығы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысын бастау" деген жолдағы "және оның құрылысын бастау" деген сөздер алып тасталсын;
3) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдармалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 55-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "және оны салу" деген сөздер алып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "және оны салу" деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 59-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "Астана қаласында коньки тебу стадионын салу" деген сөздерден кейін ", оның ішінде тауар жеткізілмеген, толық жеткізілмеген немесе сапасыз жеткізілген жағдайда Тапсырыс берушіге оның төлеген аванс сомасының сөзсіз қайтарылуын қамтамасыз ететін сақтандыру полисін мердігер ұйым беретін болса, материалдар мен жабдықтарға оның құнының елу пайызынан аспайтын мөлшерде аванс аудару" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1255
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года № 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы:
в подразделе "Государственная программа развития физической культуры и спорта на 2007-2011 годы в Республике Казахстан":
в строке, порядковый номер 91:
в графе 7 цифры "5 575 500" заменить цифрами "5 680 500";
в строке, порядковый номер 94:
в графе 2 слова "и начало строительства" исключить;
в графах 5 и 7 цифры "1 000 000" заменить цифрами "895 000";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
по администратору 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
в программе 005 "Строительство и реконструкция объектов спорта":
в строке "Строительство объектов спорта для проведения Азиатских игр" цифры "5 575 500" заменить цифрами "5 680 500";
в строке "Разработка проектно-сметной документации и начало строительства многофункционального центра олимпийской подготовки в городе Астана" цифры "1 000 000" заменить цифрами "895 000";
в строке "Разработка проектно-сметной документации и начало строительства многофункционального центра олимпийской подготовки в городе Астана" слова "и начало строительства" исключить;
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
в приложении 55 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "и начало строительства" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "и начало строительства" исключить;
в приложении 59 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "конькобежного стадиона в городе Астане" дополнить словами ", в том числе перечисление аванса для заказа материалов и оборудования в размере не более пятидесяти процентов от его стоимости при условии предоставления подрядной организацией страхового полиса, обеспечивающего безусловный возврат Заказчику выплаченной суммы аванса в случае непоставки товара, некомплектной поставки или поставки ненадлежащего качества".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов