Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1263 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне сот актілерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 31254824 (отыз бір миллион екі жүз елу терт мың сегіз жүз жиырма төрт) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1263 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
р/с
N
Сот органының
атауы және
шешу күні
Талапкер
Мемлекеттің
кірісіне
мемлекеттік
бажды
шегергендегі
сома
(теңге)
Мемлекет
кірісіне
мемлекеттік
баж (теңге)
1
2
3
4
5
1

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1263
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года «О республиканском бюджете на 2008 год», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 «Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 31254824 (тридцать один миллион двести пятьдесят четыре тысячи восемьсот двадцать четыре) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2008 года № 1263
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
№ п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение
Костанайского
городского суда

Қостанай қалалық сотының 2007.25.05 шешімі,
Қостанай қалалық сотының 2008.27.02 қосымша шешімі
М.Я.Глазков
2966678
2
Қостанай қалалық сотының 2007.17.05 шешімі,
Қостанай қалалық сотының 2008.27.02 қосымша шешімі
Л.Е.Цихоцкая
2030384
3
Қостанай қалалық сотының 2007.25.05 шешімі,
Қостанай қалалық сотының 2008.27.02 қосымша шешімі
Е.Б.Слободенюк
"Қазақстан ипотека компаниясы" АҚ
2265819
1643930
4
Қостанай қаласы N 2 сотының 2007.11.10 шешімі,
Қостанай қаласы N 2 сотының 2008.29.09 ұйғарымы
А.Ю.Репин
"Цеснабанк" АҚ
398014
3582122
5
Қостанай қалалық сотының 2007.21.05 шешімі,
Қостанай қалалық сотының 2008.21.02 қосымша шешімі
И.Б.Бергман
"Қазақстан ипотека компаниясы" АҚ
3711796
2721467
6
Қостанай облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2007.02.07 қаулысы,
Қостанай облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2008.09.06 қаулысы
В.А.Денисенко
"Қазкоммерцбанк" АҚ
504157
4537411
7
Қостанай қалалық сотының 2007.14.05. шешімі,
Қостанай қалалық сотының 2008.11.09 қосымша шешімі
В.М.Эпова
"АТФ Банк" АҚ
2533144
2400000
8
Алматы облысы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007.03.07 шешімі
"Қазмет" ЖШС
1235025
9
Алматы қаласы Бостандық аудандық сотының 1998.10.06. шешімі,
Алматы қаласы Бостандық аудандық сотының 2008.21.01 ұйғарымы
В.Э.Тер-Погосян
600 000
10
Батыс Қазақстан облысы Зеленовский аудандық сотының 2005.20.06. шешімі,
Батыс Қазақстан облысы азаматтық істер жөніндегі алқасының 2005.25.08. қаулысы,
Батыс Қазақстан облысы Зеленовский аудандық сотының 2005.11.10. ұйғарымы
Н.Г.Алексеева
33782
11
Ақтөбе қаласы сотының 2007.28.02. шешімі,
Ақтебе облысы азаматтық істер жөніндегі алқасының 2007.25.04. қаулысы,
Ақтөбе облыстық соты қадағалау алқасының 2007.18.10. қаулысы
Т.Т.Қарамұрзаев
1000000
12
Қостанай облысы Рудный қалалық сотының 2005.18.10. қаулысы,
Қостанай облысы Рудный қалалық сотының 2008.26.09. қаулысы
Л.Г.Дударь
43160
13
Алматы облысы Панфилов аудандық сотының 2007.25.12. шешімі
М.Б.Тәжиев
753850
4085
14
Қызылорда облысы Арал аудандық сотының 2008.24.01. шешімі
Б.Кемалашев
1000000
15
Шымкент қаласы Әл-Фараби аудандық сотының 2006.23.10. шешімі
Н.Тұрабаев
630000
Жиыны :
31250739
4085
Жалпы сомасы                                 31254824

от 25.05.2007,
дополнительное
решение
Костанайского
городского суда
от 27.02.2008
Глазков М.Я.
2966678
2
Решение
Костанайского
городского суда
от 17.05.2007,
дополнительное
решение
Костанайского
городского суда
от 27.02.2008
Цихоцкая Л.Е.
2030384
3
Решение
Костанайского
городского суда
от 25.05.2007,
дополнительное
решение
Костанайского
городского суда
от 27.02.2008
Слободенюк Е.Б.
АО
«Казахстанская
ипотечная
компания»
2265819
1643930
4
Решение суда № 2
г. Костаная от
11.10.2007,
определение суда
№ 2 г. Костаная
от 29.09.2008
Репин А.Ю.
АО «Цеснабанк»
398014
3582122
5
Решение
Костанайского
городского суда
от 21.05.2007,
дополнительное
решение
Костанайского
городского суда
от 21.02.2008
Бергман И.Б.
АО
«Казахстанская
ипотечная
компания»
371796
2721467
6
Постановление
коллегии по
гражданским делам
Костанайского
областного суда
от 02.07.2007,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Костанайского
областного суда
от 09.06.2008
Денисенко В.А.
АО
«Казкоммерцбанк»
504157
4537411
7
Решение
Костанайского
городского суда
от 14.05.2007,
дополнительное
решение
Костанайского
городского суда
от 11.09.2008
Эпова В.М.
АО «АТФ Банк»
2533144
2400000
8
Решение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
Алматинской области
от 03.07.2007
ТОО «Казмет»
1235025
9
Решение
Бостандыкского
районного суда
г. Алматы от
10.06.1998,
определение
Бостандыкского
районного суда
г. Алматы
от 21.01.2008
Тер-Погосян В.Э.
600000
10
Решение
Зеленовского
районного суда
Западно-Казахстан-
ской области
от 20.06.2005,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Западно-Казахстан-
ского областного
суда от
25.08.2005,
определение
Зеленовского
районного суда
Западно-Казахстан-
ской области от
11.10.2005
Алексеева Н.Г.
33782
11
Решение суда
г. Актобе от
28.02.2007,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Актюбинского
областного суда
от 25.04.2007,
постановление
надзорной коллегии
Актюбинского
областного суда
от 18.10.2007
Карамурзиев Т.Т.
1000000
12
Постановление
Рудненского
городского суда
Костанайской
области от
18.10.2005,
постановление
Рудненского
городского суда
Костанайской
области от
26.09.2008
Дударь Л.Г.
43160
13
Решение
Панфиловского
районного суда
Алматинской области
от 25.12.2007
Тажиев М.Б.
753850
4085
14
Решение
Аральского
районного суда
Кызылординской
области от
24.01.2008
Кемалашев Б.
1000000
15
Решение
Аль-Фарабийского
районного суда
г. Шымкент от
23.10.2006
Турабаев Н.
630000
Итого:
31250739
4085
Общая сумма:                                        31254824