Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 453 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 1289 Қаулысы
"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 453 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "1040200000 (бір миллиард қырық миллион екі жүз мың) теңге" деген сөздер "781190348 (жеті жүз сексен бір миллион бір жүз тоқсан мың үш жүз қырық сегіз) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 453
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 1289
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 453 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "1040200000 (один миллиард сорок миллионов двести тысяч) тенге" заменить словами "781190348 (семьсот восемьдесят один миллион сто девяносто тысяч триста сорок восемь) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов