О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 1290
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 1523526 (один миллион пятьсот двадцать три тысячи пятьсот двадцать шесть) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 1290
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского
районного суда
города Алматы
от 14.08.1997,
определение
Алмалинского
районного суда
города Алматы
от 08.03.2002,
постановление
надзорной коллегии
Алматинского
городского суда
от 23.02.2004,
определение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 14.09.2007,
решение
Алмалинского
районного суда
города Алматы
от 28.04.2008,
дополнительное
решение Алмалинского
районного суда
города Алматы
от 12.05.2008
Пак Е.И.
За период
с марта
по декабрь
2008 года
включительно -
57600
1251795
2
Решение Алмалинского
районного суда
города Алматы
от 10.09.1997,
определение
Алмалинского
районного суда
города Алматы
от 11.04.2002,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны
от 24.12.2003,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны
от 10.06.2005
Литвиненко Ю.И.
За период
с июля
по декабрь
2008 года
включительно -
26667
3
Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 15.09.2003,
постановление
коллегии по
гражданским делам
суда города Астаны
от 09.12.2003,
постановление
надзорной коллегии
суда города Астаны
от 30.06.2005
Каримов Ф.М.
За период
с июля
по декабрь
2008 года
включительно -
187464
Общая сумма :                             1523526

Қазақстан Республикаеы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 1290 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 1523526 (бір миллион бес жүз жиырма үш мың бес жүз жиырма алты) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1290 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
Сот органының
атауы мен
шешімнің
шығарылған
күні
Талапкер
Мемлекеттің
кірісіне
түсетін
мемлекеттік
бажды шегере
отырып,
сомасы
(теңге)
Мемлекет-
тің
кірісіне
мемлекет-
тік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14.08. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 08.03. ұйғарымы,
Алматы қалалық сотының қадағалау алқасының 2004 жылғы 23.02. қаулысы,
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2007 жылғы 14.09. ұйғарымы,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2008 жылғы 28.04. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2008 жылғы 12.05. қосымша шешімі
Е.И. Пак
2008 жылғы  наурыздан бастап желтоқсанды қоса алғандағы кезең ішінде - 57600
1251795
2
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 10.09. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 11.04. ұйғарымы,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2003 жылғы 24.12. ұйғарымы,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2005 жылғы 10.06. ұйғарымы
Ю.И. Литвиненко
2008 жылғы шілдеден бастап желтоқсанды қоса алғандағы кезең ішінде - 26667
3
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2003 жылғы 15.09. шешімі,
Астана қаласы сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2003 жылғы 09.12. қаулысы,
Астана қаласы сотының қадағалау алқасының 2005 жылғы 30.06. қаулысы
Ф.М. Кәрімов
2008 жылғы шілдеден бастап желтоқсанды қоса алғандағы кезең ішінде - 187464
Жалпы сомасы:                     1523526