Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Хатшылығындағы Қазақстан Республикасына бекітілген квотаға сәйкес лауазымға кандидатураны ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1311 Қаулысы
"Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының хатшылығындағы квоталық лауазымдардың саны, оларды бөлу және құрылымы туралы" Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Ұжымдық қауіпсіздік кеңесінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Қазақстан Республикасына бекітілген квотаға сәйкес Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы хатшылығының Саяси ынтымақтастық басқармасының бастығы лауазымына Сыткин Виктор Андреевичтің кандидатурасын бекітуге ұсыну туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О представлении на утверждение кандидатуры на должность в Секретариате Организации Договора о коллективной безопасности в соответствии с квотой, закрепленной за Республикой Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1311
В соответствии с Решением Совета коллективной безопасности Организации Договора о коллективной безопасности от 5 сентября 2008 года "О численности, структуре и распределении квотных должностей в Секретариате Организации Договора о коллективной безопасности", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Одобрить предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о представлении кандидатуры Сыткина Виктора Андреевича на утверждение в должности начальника Управления политического сотрудничества Секретариата Организации Договора о коллективной безопасности в соответствии с квотой, закрепленной за Республикой Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов