Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 1149 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1321 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алу саласында тізілімдерді қалыптастырудың және оны жүргізудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 1149 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 45, 529-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік сатып алу саласында тізілімдерді қалыптастырудың және оны жүргізудің ережесінде:
2-тармақта "электрондық түрде" деген сөздер "мемлекеттік сатып алу веб-порталы (бұдан әрі - веб-портал) арқылы электрондық түрде" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "мемлекеттік сатып алу туралы республикалық веб-сайтта" деген сөздер "веб-порталда" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 3) тармақшасында "немесе" деген сөз "және" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Тапсырыс берушілер тізілімін жүргізу осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша веб-портал арқылы жүзеге асырылады.";
6 және 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Тапсырыс беруші мәліметтерді оның әділет органдарында тіркелген күнінен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес веб-портал арқылы тапсырыс берушілердің тізіліміне енгізеді. Қайта ұйымдастырылған (таратылған) не бұрынғы енгізілген мәліметтерге өзгерістер енгізген жағдайда тапсырыс беруші мұндай жағдайлар әділет органдарында тіркелген күннен бастап он жұмыс күнінен кешіктірмей енгізілген өзгерістерді тапсырыс берушілердің тізіліміне енгізеді.
7. Ұсынылған құжаттарда қажетті мәліметтер болмаған, сондай-ақ оларда сәйкессіздік табылған жағдайда веб-портал бас тарту себептерін көрсете отырып, тапсырыс беруші мәліметтерінің жоқтығы немесе сәйкессіздігі туралы хабардар етеді.
Тапсырыс берушіні тізілімдегі жазбаның берілген нөмірін көрсете отырып, тиісті мәліметтердің тапсырыс берушілердің тізіліміне енгізілгені туралы хабардар етуді веб-портал автоматты режимде жүргізеді.";
8-тармақ алынып тасталсын;
9-тармақта "және қағаз" деген сөздер алынып тасталсын;
11-тармақта "электрондық түрде және қағаз жеткізгіште уәкілетті органға" деген сөздер "уәкілетті органға веб-портал арқылы электрондық түрде" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақта "уәкілетті орган" деген сөздерден кейін "веб-портал арқылы" деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мемлекеттік сатып алуды Заңға сәйкес жүзеге асырудың, сондай-ақ осы Заңның өнім берушіні таңдауды және онымен мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды реттейтін нормаларын қолданбастан жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алу тәсілі;";
4) тармақшада "конкурстың қорытындылары," деген сөздерден кейін "бір көзден сатып алуды өткізу қорытындылары," деген сөздермен толықтырылсын;
8) тармақшада:
"орналасқан орны және" деген сөздер "орналасқан орны," деген сөздермен ауыстырылсын;
"(СТН) немесе" деген сөздер "(СТН) және" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) тармақтың үшінші абзацында "3) тармақшасында" деген сөздер "3), 23) және 32) тармақшаларында" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1149
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1321. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1149 "Об утверждении Правил формирования и ведения реестров в сфере государственных закупок" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 45, ст. 529) следующие изменения и дополнения:
в Правилах формирования и ведения реестров в сфере государственных закупок, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "в электронном виде" заменить словами "в электронном виде посредством веб-портала государственных закупок (далее - веб-портал)";
в пункте 3 слова "республиканском веб-сайте о государственных закупках" заменить словами "веб-портале";
в подпункте 3) пункта 5 слово "или" заменить словом "и";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Ведение реестра заказчиков осуществляется посредством веб-портала по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.";
пункты 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"6. Заказчик посредством веб-портала вносит сведения в реестр заказчиков согласно приложению 2 к настоящим Правилам не позднее трех рабочих дней с даты его государственной регистрации в органах юстиции. В случае реорганизации (ликвидации) либо внесения изменений в ранее внесенные сведения, заказчик в срок не позднее десяти рабочих дней со дня регистрации таких случаев в органах юстиции вносит измененные сведения в реестр заказчиков.
7. В случае отсутствия в представленных документах необходимых сведений, а также при обнаружении в них несоответствия, веб-портал уведомляет об отсутствии или несоответствии сведений заказчика с указанием причин отказа.
Уведомление заказчика о включении в реестр заказчиков соответствующих сведений с указанием присвоенного номера записи в реестре производится веб-порталом в автоматическом режиме.";
пункт 8 исключить;
в пункте 9 слова "и бумажном" исключить;
в пункте 11 слова "в уполномоченный орган в электронном виде и на бумажном носителе" заменить словами "уполномоченному органу посредством веб-портала в электронном виде";
в пункте 12 после слов "уполномоченным органом" дополнить словами "посредством веб-портала";
в пункте 13:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) способ осуществления государственных закупок в соответствии с Законом, а также государственные закупки, осуществляемые без применения норм настоящего Закона, регламентирующих выбор поставщика и заключение с ним договора о государственных закупках;";
в подпункте 4) после слов "итогов конкурса," дополнить словами "итогов проведения закупок из одного источника,";
в подпункте 8):
слова "нахождения и" заменить словом "нахождения,";
слова "(РНН) или" заменить словами "(РНН) и";
в абзаце третьем слова "подпунктом 3)" заменить словами "подпунктами 3), 23) и 32)";
пункт 14 изложить в следующей редакции:

"14. Тапсырыс беруші шартты жасасқан (оны өзгерткен) күннен бастап он жұмыс күнінен кешіктірмей осы Ережеге 7-қосымшаға сәйкес шарттар тізілімінің электрондық нысанын толтыру жолымен шарт (оның өзгеруі) туралы мәліметтерді веб-порталға енгізеді.";
15-тармақта:
"электрондық түрде және қағаз жеткізгіште уәкілетті органға жібереді" деген сөздер "веб-портал арқылы енгізеді" деген сөздермен ауыстырылсын;
"6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша" деген сөздер "7-қосымшаға сәйкес шарттар тізілімінің электрондық нысанын толтыру жолымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Ұсынылған құжаттарда қажетті мәліметтер болмаған, сондай-ақ оларда сәйкессіздік табылған жағдайда веб-портал бас тарту себептерін көрсете отырып, тапсырыс беруші мәліметтерінің жоқтығы немесе сәйкессіздігі туралы хабардар етеді. Тапсырыс берушіні тізілімдегі жазбаның берілген нөмірін көрсете отырып, тиісті мәліметтердің тапсырыс берушілердің тізіліміне енгізілгені туралы хабардар етуді веб-портал автоматты режимде жүргізеді.";
17-тармақ алынып тасталсын;
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Тапсырыс беруші мемлекеттік сатып алу веб-порталына шарттың өзгеруі туралы мәліметтерді немесе шарттың қолданылуын тоқтату туралы (орындалуы немесе орындалмауы туралы) мәліметтерді ұсынған жағдайда, шарт туралы бастапқы мәліметтер мұрағатын сақтай отырып, тізілімдегі жазбаны автоматты түрде жаңарту жүргізіледі.";
19-20-тармақтар алынып тасталсын;
22-тармақта "және қағаз" деген сөздер алынып тасталсын;
23-тармақта "мұндай өнім беруші туралы мәліметтерді" деген сөздерден кейін "электрондық және қағаз түрінде" деген сөздермен толықтырылсын;
25-тармақтың 4) тармақшасында "(СТН) немесе" деген сөздер "(СТН) және" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ережеге 1-қосымша алынып тасталсын;
Ережеге 2-қосымшада:
кестенің 6-бағанында "/БСН" деген сөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6-1-бағанмен толықтырылсын:
"БСН";
Ережеге 5 және 6-қосымшалар алынып тасталсын;
Ережеге 7-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Ережеге 8-қосымшада:
кестенің 5-бағанында "/БСН, ЖСН" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 5-1-бағанмен толықтырылсын:
"БСН, ЖСН";
7-бағанда "мемлекеттік шарттың" деген сөздер "мемлекеттік сатып алу туралы шарттың" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы Ережеге 9-қосымшада:
кестенің 7-бағанында "/БСН, ЖСН" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 7-1-бағанмен толықтырылсын:
"БСН, ЖСН";
9-бағанда "мемлекеттік шарттың" деген сөздер "мемлекеттік сатып алу туралы шарттың" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-бағанда "шарттың тізілімдердегі" деген сөздер "шарттың тізілімінде" деген сөздермен ауыстырылсын.

"14. Заказчик посредством веб-портала вносит сведения о договоре (его изменении) путем заполнения электронной формы реестра договоров согласно приложению 7 к настоящим Правилам не позднее десяти рабочих дней с даты заключения договора (его изменения).";
в пункте 15:
слова "направляет в уполномоченный орган в электронном виде и на бумажном носителе" заменить словами "посредством веб-портала вносит";
слова "по форме согласно приложению 6" заменить словами "путем заполнения электронных форм реестра договоров согласно приложению 7";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. В случае отсутствия в представленных документах необходимых сведений, а также при обнаружении в них несоответствия, веб-портал уведомляет об отсутствии или несоответствии сведений заказчика с указанием причин отказа. Уведомление заказчика о включении в реестр договоров соответствующих сведений с указанием присвоенного номера записи в реестре производится веб-порталом в автоматическом режиме.";
пункт 17 исключить;
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. В случае представления заказчиком на веб-портал государственных закупок сведений об изменении договора или сведений о прекращении (об исполнении или неисполнении) действия договора, происходит автоматическое обновление записи в реестре с сохранением архива первоначальных сведений о договоре.";
пункты 19 и 20 исключить;
в пункте 22 слова "и бумажном" исключить;
в пункте 23 после слов "сведения о таком поставщике" дополнить словами "в электронном и бумажном виде";
в подпункте 4) пункта 25 слова "(РНН) или" заменить словами "(РНН) и";
приложение 1 к правилам исключить;
в приложении 2 к правилам:
в графе 6 таблицы слова "/БИН" исключить;
дополнить графой 6-1 следующего содержания:
"БИН";
приложения 5 и 6 к правилам исключить;
приложение 7 к правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 8 к правилам:
в графе 5 таблицы слова "/БИН, ИИН" исключить;
дополнить графой 5-1 следующего содержания:
"БИН, ИИН";
в графе 7 слова "государственного договора" заменить словами "договора о государственных закупках";
в приложении 9 к настоящим правилам:
в графе 7 таблицы слова "/БИН, ИИН" исключить;
дополнить графой 7-1 следующего содержания:
"БИН, ИИН";
в графе 9 слова "государственного договора" заменить словами "договора о государственных закупках";
в графе 10 слова "реестрах договора" заменить словами "реестре договоров".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1321 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алу саласында
тізілімдерді қалыптастырудың
және оны жүргізудің ережесіне
7-қосымша
Шарттардың тізілімі
Тізілімдегі жазбаның нөмірі
Жазбаның соңғы өзгерген күні
Тапсырыс беруші
Шартты қаржыландыру көзі
Мем.сатып алуды жүзеге асыру тәсілі
Мемл.сатып алуды өткізу туралы хабарламаның нөмірі
Мемл.сатып алудың қорытындысын шығару күні
Шартты жасасудың негізін растайтын құжаттың деректемелері
Шарт
атауы
СТН
БСН
күні
нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Шарт валютасының коды
Шарттың аумақтық қазынашылық органдарында тіркелгені туралы мәліметтер (мемлекеттік мекемелер үшін)
Шарттың мәні
шартты аумақтық қазынашылық органдарында тіркеуге өтінім
шарттың аумақтық қазынашылық органдарында тіркелгені туралы хабарлама
тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы
өнімнің жіктеуіш бойынша коды
бірлік үшін бағасы, теңгемен
саны
сомасы, теңгемен
күні
нөмірі
күні
нөмірі
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Шарт бойынша өнім берушілер (орындаушылар, мердігерлер) туралы мәліметтер
Шарттың орындалу күні
Шарттың қолданылуын тоқтату күні
заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)
орналасқан жері (мекен-жайы)
СТН
БСН, ЖСН
мәртебесі
телефон (факс)
шарт бойынша
іс жүзінде
тапсырыс беруші іс жүзінде төлегені, теңгемен
күні
негізі және себебі
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Тапсырыс берушінің мемлекеттік сатып алу жөніндегі шарттар тізілімінің электрондық нысанын толтыруы жөніндегі нұсқамалар
Веб-портал тапсырыс берушіге ақпараттық жүйеде автоматтандырылған жұмыс орнын береді, сол арқылы мемлекеттік сатып алу туралы шарттар тізілімінің электрондық нысанына кіру жүзеге асырылады.
Тізілімнің электрондық нысанына тапсырыс беруші мәліметтерді былайша енгізеді:

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1321
Приложение 7
к Правилам формирования и
ведения реестров в сфере
государственных закупок
Реестр договоров
Номер
записи
в
реестре
Дата
послед-
него
измене-
ния
записи
Заказчик
Источ-
ник
финан-
сирова-
ния
дого-
вора
Способ
осуще-
ствле-
ния
госза-
купок
Номер
извеще-
ния о
проведе-
нии
госза-
купок
Дата
подведе-
ния
итогов
гос-
закупок
Реквизиты
документа,
подтверж-
дающего
основание
заключе-
ния
договора
Договор
наи-
ме-
но-
ва-
ние
РНН
БИН
дата
номер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Код
валюты
дого-
вора
Сведения о регистрации договора в
территориальных подразделениях
казначейства (для государственных
учреждений)
Предмет договора
заявка на
регистрацию
договора в
территориальном
подразделении
Казначейства
уведомление о
регистрации
договора в
территориальном
подразделении
Казначейства
наимено-
вание
товаров,
работ,
услуг
код
продукции
по
классифи-
катору
цена за
единицу,
тенге
коли-
чество
сумма ,
тенге
Дата
номер
Дата
номер
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Информация о поставщиках
(исполнителях, подрядчиках) по договору
Дата
исполнения
договора
Прекращение действия
договора
наименование
юридического
лица (ф.и.о.
физического
лица)
место
нахожде-
ния
(место
жительст-
ва)
РНН
БИН,
ИИН
статус
теле-
фон
(факс)
по
дого-
вору
фак-
ти-
чески
фактичес-
ки
оплачено
заказчи-
ком,
тенге
дата
основа-
ние и
причина
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Указания по заполнению заказчиком электронной
формы реестра договоров по государственным закупкам
Веб-портал предоставляет заказчику в информационной системе автоматизированное рабочее место, посредством которого осуществляется доступ к электронной форме реестра договоров о государственных закупках.
В электронной форме реестра заказчик вносит сведения следующим образом:

"Жазбаның соңғы өзгерген күні" деген 2-бағанда күні мемлекеттік сатып алу шартына өзгеріс енгізілген жағдайда "жыл, күн, ай" (0000.00.00. мысалы, 2008.28.10.) форматында көрсетіледі.
"Атауы" деген 3-бағанда тапсырыс берушінің толық атауы көрсетіледі.
"СТН" деген 4-бағанда салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
"БСН" деген 5-бағанда тапсырыс берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
"Шартты қаржыландыру көзі" деген 6-баған мәтіндік бөлік пен кодтық аймақ мәнінің мынадай сәйкестігіне сүйене отырып толтырылады:
Республикалық бюджет - 01;
жергілікті бюджет - 02;
бюджеттен тыс қаражат - 03;
меншікті қаражат - 04.
"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру тәсілі" деген 7-баған мәтіндік бөлік пен кодтық аймақ мәнінің мынадай сәйкестігіне сүйене отырып толтырылады:
конкурс - 1;
баға ұсыныстарын сұрату - 2;
бір көз - 3;
ұйымдастырылған электрондық саудада - 4;
ашық тауар биржалары арқылы - 5;
ерекше тәртіп - 6;
арнайы тәртіп - 7;
шарттың өзгеруі - 8;
Заңның нормаларын қолданбастан - 9.
"Мемлекеттік сатып алуды өткізу туралы хабарламаның нөмірі" деген 8-бағанда конкурс өткізу туралы хабарламаға ресми баспа басылымдарында, веб-порталда және тапсырыс берушінің веб-сайтында берілген нөмірлер, мемлекеттік сатып алуды баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізу туралы хабарламаға тапсырыс берушінің веб-сайтында берілген нөмір көрсетіледі.
"Мемлекеттік сатып алуды өткізу күні" деген 9-бағанда конкурстың қорытындыларын, баға ұсыныстарын сұрату қорытындыларын, бір көзден сатып алу қорытындыларын, тауар биржасындағы сауда қорытындыларын шығару күні "жыл, күн, ай" (0000.00.00.) форматында көрсетіледі.
"Шартты жасасудың негізін растайтын құжаттың деректемелері" деген 10-бағанда күні "жыл, күн, ай" (0000.00.00.) форматында, құжаттың нөмірі мен атауы (мысалы, N 54, конкурс қорытындыларының хаттамасы) көрсетіледі.
"Шарт" деген 11-12-бағандарда "жыл, күн, ай" (0000.00.00.) форматында шарт жасасқан күн және шартқа берілген нөмір көрсетіледі.
"Шарт валютасының коды" деген 13-бағанда шарт валютасының коды валюталардың жіктеуішіне сәйкес көрсетіледі.
"Шарт бойынша өнім берушілер (орындаушылар, мердігерлер) туралы мәліметтер" деген 14-17-бағандарда өтінімнің нөмірі мен тіркеу күнін қоса алғанда, тіркелгені туралы хабарламаның деректемелері көрсетіледі.
"Тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы" деген 18-бағанда тапсырыс беруші шартқа сәйкес сатып алатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы көрсетіледі.
"Өнімнің сыныптағыш бойынша коды" деген 19-бағанда тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жіктеуішіне сәйкес 18-бағанда аталған тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің кодтары көрсетіледі.
"Бірлік үшін бағасы" деген 20-бағанда тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің бір бірлігі үшін баға теңгемен (нүктеден кейінгі екінші ондық белгіге дейінгі дәлдікпен) көрсетіледі.

В графе 2 "Дата последнего изменения записи" указывается дата в случае внесения изменения в договор государственных закупок в формате "день, месяц, год" (00.00.0000, например, 28.10.2008).
В графе 3 "Наименование" указывается полное наименование заказчика.
В графе 4 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
В графе 5 "БИН" указывается бизнес-идентификационный номер заказчика.
Графа 6 "Источник финансирования договора" заполняется исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
Республиканский бюджет - 01;
местный бюджет - 02;
внебюджетные средства - 03;
собственные средства - 04.
Графа 7 "Способ осуществления государственных закупок" заполняется исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
конкурс - 1;
запрос ценовых предложений - 2;
один источник - 3;
на организованных электронных торгах - 4;
через открытые товарные биржи - 5;
особый порядок - 6;
специальный порядок - 7;
изменение договора - 8;
без применения норм Закона - 9.
В графе 8 "Номер извещения о проведении государственных закупок" указываются номера, присвоенные извещению о проведении конкурса, в официальном печатном издании, на веб-портале и веб-сайте заказчика, номер, присвоенный извещению о проведении государственных закупок способом запроса ценовых предложений на веб-сайте заказчика.
В графе 9 "Дата подведения итогов государственных закупок" указывается дата подведения итогов конкурса, итогов запроса ценовых предложений, итогов закупок из одного источника, итогов торгов на товарной бирже, в формате "день, месяц, год" (00.00.0000).
В графе 10 "Реквизиты документа, подтверждающего основание заключения договора" указываются дата в формате "день, месяц, год" (00.00.0000), номер и наименование документа (например, N 54, протокол итогов конкурса).
В графе 11-12 "Договор" указывается дата заключения договора в формате "день, месяц, год" (00.00.0000) и номер, присвоенный договору.
В графе 13 "Код валюты договора" указывается код валюты договора в соответствии с классификатором валют.
В графах 14-17 "Сведения о регистрации договора в территориальных подразделениях казначейства (для государственных учреждений)" указываются реквизиты уведомления о регистрации, включая номер заявки и дату регистрации.
В графе 18 "Наименование товаров, работ, услуг" указывается наименование товаров, работ, услуг, закупаемых заказчиком в соответствии с договором.
В графе 19 "Код продукции по классификатору" указывается код поименованных в графе 18 товаров, работ, услуг в соответствии с классификатором товаров, работ, услуг.
В графе 20 "Цена за единицу" указывается цена в тенге (с точностью до второго десятичного знака после точки) за единицу товаров, работ, услуг.

"Саны" деген 21-бағанда тауарлардың саны 20-бағанда аталған тауарлардың өлшем бірлігіне сәйкес көрсетіледі.
"Сомасы, теңгемен" деген 22-бағанда шарттың бағасы теңгемен (нүктеден кейінгі екінші ондық белгіге дейінгі дәлдікпен) көрсетіледі.
"Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)" деген 23-бағанда заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның - шартқа сәйкес тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді берушінің тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі.
"Орналасқан жері (тұрғылықты орны)" деген 24-бағанда заңды тұлғалар үшін - Қазақстан Республикасы субъектісінің, қаланың (елді мекеннің), көшенің почталық мекен-жайы, атауы, үйінің, кеңсесінің (егер бар болса) нөмірі, жеке тұлғалар үшін - Қазақстан Республикасы субъектісінің, қаланың (елді мекеннің), көшенің почталық мекен-жайы, атауы, жеке тұлғаның тұрғылықты орны бойынша тіркелген үйінің, пәтерінің нөмірі.
"СТН" деген 25-бағанда салық төлеушінің - өнім берушінің тіркеу  нөмірі (СТН) көрсетіледі.
"БСН, ЖСН" деген 26-бағанда заңды тұлғалар үшін - бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН), жеке тұлғалар үшін - жеке сәйкестендіру нөмірі: (ЖСН) көрсетіледі.
"Мәртебе" деген 27-бағанда мәтіндік бөлік пен кодтық аймақ мәнінің өнім берушіге заңнамада көзделген мемлекеттік қолдауға құқық беретін мәртебенің коды көрсетіледі.
отандық тауар өндірушілер - 1;
жұмыстарды, қызметтерді отандық берушілер - 2;
қылмыстық-түзету жүйесі мекемелері - 3;
мүгедектердің республикалық қоғамдық ұйымдары - 4.
"Телефон (факс)" деген 28-бағанда өнім берушінің телефоны мен факсі (егер ол бар болса) көрсетіледі.
"Шарт бойынша орындалу күні" деген 29-бағанда шарттың талаптарына сәйкес шарттың қолданылуы аяқталуының жоспарлы күні "жыл, ай" форматында (0000.00) көрсетіледі.
"Шарттың орындалу күні "Іс жүзінде" деген 30-бағанда шарттың орындалатын күні шарттың "жыл, күн, ай" форматында (0000.00.00) көрсетіледі.
"Тапсырыс беруші іс жүзінде төлеген" деген 31-бағанда шартты төлеу шотына теңгемен не валютамен шартта көрсетілген төлемдердің жүзеге асырылған сомасы (бұл ретте бөлшек бөлігі нүктемен бөлінеді) көрсетіледі.
"Шарттың әрекетін тоқтату күні" деген 32-бағанда шарттың қолданылуының орындалуын немесе өзге себептермен орындалмауын тоқтату күні "жыл, күн, ай" форматында (0000.00.00) көрсетіледі.
"Шарттың әрекетін тоқтатуының негізі мен себебі" деген 33-бағанда шарттың қолданылуының оның бұзылуына байланысты немесе өзге себептермен тоқтатылуына негізі мен себебі көрсетіледі.

В графе 21 "Количество" указывается количество товаров в соответствии с единицей измерения товаров, поименованной в графе 20.
В графе 22 "Сумма, в тенге" указывается сумма договора в тенге (с точностью до второго десятичного знака после точки).
В графе 23 "Наименование юридического лица (Ф.И.О. физического лица)" указывается полное наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество физического лица - поставщика товаров, работ, услуг в соответствии с договором.
В графе 24 "Место нахождения (место жительства)" указывается почтовый индекс, наименование субъекта Республики Казахстан, города (населенного пункта), улицы, номер дома, офиса (если имеется) - для юридических лиц и почтовый индекс, наименование субъекта Республики Казахстан, города (населенного пункта), улицы, номер дома, квартиры, где физическое лицо зарегистрировано по месту жительства - для физических лиц.
В графе 25 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика - поставщика (РНН).
В графе 26 "БИН, ИИН" указывается бизнес-идентификационный номер (БИН) - для юридических лиц, индивидуальный идентификационный номер (ИИН) - для физических лиц.
В графе 27 "Статус" указывается код статуса поставщика, дающего право на предусмотренную законодательством государственную поддержку (при его наличии), исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
отечественные товаропроизводители - 1;
отечественный поставщик работ, услуг - 2;
учреждения уголовно-исправительной системы - 3;
республиканские общественные организации инвалидов - 4.
В графе 28 "Телефон (факс)" указывается телефон и факс (при его наличии) поставщика.
В графе 29 "Дата исполнения по договору" указывается плановая дата завершения действия договора в соответствии с условиями договора в формате "месяц, год" (00.0000).
В графе 30 "Дата исполнения договора "Фактически" указывается дата исполнения договора в формате "день, месяц, год" (00.00.0000).
В графе 31 "Фактически оплачено заказчиком" указывается сумма, осуществленных в счет оплаты договора платежей в тенге либо в валюте указанной в договоре (при этом дробная часть отделяется точкой).
В графе 32 "Дата прекращения действия договора" указывается дата прекращения исполнения или неисполнения действия договора по иным причинам в формате "день, месяц, год" (00.00.0000).
В графе 33 "Основание и причина прекращения действия договора" указывается основание и причина прекращения действия договора в связи с его расторжением или по иным причинам.