Қазақстан Республикасының Үкіметі және Молдова Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы 1992-1993 жылдардағы (корреспонденттік шоттарға көшкенге дейін және кейін) сауда-экономикалық қатынастардың нәтижелері бойынша өзара есеп айырысу сальдосын реттеу туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 9 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкіметі және Молдова Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы 1992 - 1993 жылдардағы (корреспонденттік шоттарға көшкенге дейін және кейін) сауда-экономикалық қатынастардың нәтижелері бойынша өзара есеп айырысу сальдосын реттеу туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі және Молдова Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы 1992 - 1993 жылдардағы (корреспонденттік шоттарға көшкенге дейін және кейін) сауда-экономикалық қатынастардың нәтижелері бойынша өзара есеп айырысу сальдосын реттеу туралы келісімнің жобасына қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 15 қаңтардағы
N 9 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Қазақстан Республикасының Үкіметі және Молдова Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы 1992 - 1993 жылдардағы (корреспонденттік шоттарға көшкенге дейін және кейін) сауда-экономикалық қатынастардың нәтижелері бойынша өзара есеп айырысу сальдосын реттеу туралы келісім
Бұдан әрі "Тараптар" деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі және Молдова Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы 1992 - 1993 жылдардағы (корреспонденттік шоттарға көшкенге дейін және кейін) сауда-экономикалық қатынастардың нәтижелері бойынша өзара есеп айырысу сальдосын түбегейлі реттеуге ұмтыла отырып,
мына төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Осы Келісім күшіне енген сәттен бастап Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы 1992 - 1993 жылдардағы (корреспонденттік шоттарға көшкенге дейін және кейін) сауда-экономикалық қатынастардың нәтижелері бойынша 438819688,91 (төрт жүз отыз сегіз миллион сегіз жүз он тоғыз мың алты жүз сексен сегіз кеңес рублі 91 тиын) кеңес рублі сомасындағы өзара есеп айырысу сальдосына қатысты Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы арасындағы өзара қаржылық талап ету және талаптар толық және түпкілікті реттелген деп танылады.

О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Молдова об урегулировании сальдо взаиморасчетов по результатам торгово-экономических отношений между Республикой Казахстан и Республикой Молдова за 1992-1993 годы (до и после перехода на корреспондентские счета)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2009 года № 9
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Одобрить прилагаемый проект Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Молдова об урегулировании сальдо взаиморасчетов по результатам торгово-экономических отношений между Республикой Казахстан и Республикой Молдова за 1992-1993 годы (до и после перехода на корреспондентские счета).
2. Подписать проект Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Молдова об урегулировании сальдо взаиморасчетов по результатам торгово-экономических отношений между Республикой Казахстан и Республикой Молдова за 1992-1993 годы (до и после перехода на корреспондентские счета).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 января 2009 года № 9
Проект
Соглашение
между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Республики Молдова об урегулировании сальдо
взаиморасчетов по результатам торгово-экономических отношений
между Республикой Казахстан и Республикой Молдова
за 1992-1993 годы
(до и после перехода на корреспондентские счета)
Правительство Республики Казахстан и Правительство Республики Молдова, именуемые в дальнейшем "Сторонами", стремясь к окончательному урегулированию сальдо взаиморасчетов по результатам торгово-экономических отношений между Республикой Казахстан и Республикой Молдова за 1992-1993 годы (до и после перехода на корреспондентские счета),
согласились о нижеследующем:
Статья 1
С момента вступления в силу настоящего Соглашения взаимные финансовые претензии и требования между Республикой Казахстан и Республикой Молдова в отношении сальдо взаиморасчетов по результатам торгово-экономических отношений между Республикой Казахстан и Республикой Молдова за 1992-1993 годы (до и после перехода на корреспондентские счета) в сумме 438 819 688,91 советских рублей (четыреста тридцать восемь миллионов восемьсот девятнадцать тысяч шестьсот восемьдесят восемь советских рублей 91 копейка) признаются полностью и окончательно урегулированными.

2-бап
Осы Келісім Тараптардың оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындағаны туралы жазбаша түрде соңғы хабарланған күннен бастап күшіне енеді.
Осы Келісім Тараптар осы Келісім бойынша өзінің міндеттемелерін толық орындаған күннен бастап өзінің қолданылуын тоқтатады.
2009 жылғы "___"_________ ______________ әрқайсысы қазақ, молдова және орыс тілдерінде екі данада жасалды.
Осы Келісімнің ережелерін түсіндіруде және қолдануда келіспеушіліктер туындаған жағдайда, Тараптар орыс тіліндегі мәтінді басшылыққа алады.
Қазақстан Республикасының          Молдова Республикасының
Үкіметі үшін                      Үкіметі үшін

Статья 2
Настоящее Соглашение вступает в силу с даты последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Настоящее Соглашение прекращает свое действие с даты полного выполнения Сторонами своих обязательств по настоящему Соглашению.
Совершено в ________ "__" _________ 2009 года в двух экземплярах, каждый на казахском, молдавском и русском языках.
В случае возникновения разногласий в толковании и применении положений настоящего Соглашения, Стороны будут руководствоваться текстом на русском языке.
За Правительство                           За Правительство
Республики Казахстан                       Республики Молдова