2009 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 11 Қаулысы
"2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 12 және 20-баптарын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2009 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бекітілген - ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне аударуды қамтамасыз етсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын уақтылы және нысаналы пайдалануды;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын пайдалану туралы есептерді есепті айдан кейінгі айдың 15-күніне дейін беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
N 11 қаулысымен
бекітілген
2009 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесі
1. Осы 2009 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесі (бұдан әрі - Ереже) "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 12 және 20-баптарына сәйкес әзірленген.
Ереже облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді мынадай республикалық бюджеттік бағдарламалар бойынша пайдалану тәртібін айқындайды:
1) 010 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кепілдік берілген тегін медициналық көмек көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2009 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 11
В целях реализации статей 12 и 20 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2009 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить перечисление утвержденных сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в установленном Правительством Республики Казахстан порядке.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить:
1) своевременное и целевое использование выделенных сумм целевых текущих трансфертов;
2) представление в Министерство здравоохранения Республики Казахстан отчетов об использовании выделенных сумм целевых текущих трансфертов до 15-го числа месяца, следующего за отчетным месяцем.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 января 2009 года № 11
Правила
использования целевых текущих трансфертов
из республиканского бюджета на 2009 год областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2009 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьями 12 и 20 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы".
Правила определяют порядок использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение по следующим республиканским бюджетным программам:
1) 010 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи";

2) 027 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
3) 028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
4) 038 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер".
2. Ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына, мемлекеттік сатып алу туралы және денсаулық сақтау саласындағы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі 2009 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде:
1) 2009 жылға арналған болжамды бағаларды ескере отырып, аурулар түрлерінің тізбесі мен амбулаториялық және стационарлық емдеу кезінде дәрілік заттардың, вакциналар мен басқа да медициналық иммундық-биологиялық препараттардың бірыңғай номенклатурасын, сондай-ақ олардың көлемін айқындайды;
2) уәкілетті орган бекіткен медицина техникасымен және медициналық мақсаттағы бұйымдармен жарақтандырудың ең төмен нормативтерінің (стандарттарының) шеңберінде жергілікті деңгейдегі медицина ұйымдарына арналған медициналық жабдықтар мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізбесін денсаулық сақтауды жергілікті мемлекеттік басқару органдарымен келіседі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.09.09. N 1335 Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі вакциналар мен басқа да медициналық иммундық-биологиялық препараттарды, диабетке қарсы препараттарды, туберкулезге қарсы препараттарды, онкологиялық сырқаттарға және гематологиялық сырқаттарға химиялық препараттар сатып алу, гемофилиямен ауыратын ересек сырқаттарға арналған қан ұйыту факторларын және жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдары үшін осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес медициналық жабдықтарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстардың бірыңғай ұйымдастырушысы болады.
Конкурстық комиссияның құрамына облыстық, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтауды басқару органдарының өкілдері кіреді.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.09.09. N 1335 Қаулысымен.
5. Денсаулық сақтауды жергілікті мемлекеттік басқару органдары АИТВ жұқтырған және ЖҚТБ-мен ауыратын балаларды емдеу үшін, лейкемиямен ауыратын балалар үшін дәрілік заттарды, жіті миокард инфаркт сырқаттарына тромболитикалық препараттарды сатып алу жөніндегі, осы Ережеге 1-қосымшада санамаланған медициналық жабдықтарды қоспағанда, жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдары үшін медициналық жабдықтар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстардың ұйымдастырушылары болады.

2) 027 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения";
3) 028 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов";
4) 038 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне".
2. Использование целевых текущих трансфертов осуществляется в соответствии с бюджетным законодательством, законодательством о государственных закупках и в сфере здравоохранения Республики Казахстан.
3. Министерство здравоохранения Республики Казахстан в срок до 15 января 2009 года:
1) определяет перечень видов заболеваний и единую номенклатуру лекарственных средств при амбулаторном и стационарном лечении, вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов, а также их объемы с учетом прогнозных цен на 2009 год;
2) согласовывает с местными органами государственного управления здравоохранения перечень медицинского оборудования и изделий медицинского назначения для медицинских организаций на местном уровне в рамках утвержденных уполномоченным органом минимальных нормативов (стандартов) оснащения медицинской техникой и изделиями медицинского назначения.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.09.2009 № 1335.
4. Единым организатором конкурсов по закупке вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов, противодиабетических препаратов, противотуберкулезных препаратов, химиопрепаратов онкологическим больным и гематологическим больным, факторов свертывания крови взрослым, больным гемофилией, и государственным закупкам медицинского оборудования, изделий медицинского назначения для организаций здравоохранения на местном уровне согласно приложению 1 к настоящим Правилам выступает Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
В состав конкурсной комиссии включаются представители областных, городов Астаны и Алматы органов управления здравоохранения.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.09.2009 № 1335.
5. Организаторами конкурсов по закупке лекарственных средств: для лечения ВИЧ-инфицированных и больных СПИДом детей, для детей больных лейкемией, тромболитичеких препаратов для больных с острым инфарктом миокарда, по государственной закупке медицинского оборудования и изделий медицинского назначения для организаций здравоохранения на местном уровне, кроме медицинского оборудования, перечисленных в приложении 1 к настоящим Правилам, выступают местные органы государственного управления здравоохранения.

Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.09.09. N 1335 Қаулысымен.
6. Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кепілдік берілген тегін медициналық көмек көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер гематологиямен ауыратын ересектерді химиялық препараттармен, жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен, гемофилиямен (В гемофилияны қоса алғанда) ауыратын ересек сырқаттарды қан ұйыту факторларымен қамтамасыз ету, аурулардың алдын алуға, салауатты өмір салтын насихаттау мен қалыптастыруға, психоэмоционалдық және физикалық жүктемелерге үстемеақы алатын лауазымдар мен мамандықтардың (неонатологтар, операцияларға қатыспайтын хирургиялық бөлімшелердің мейірбикелері, онкогематологтар) тізбесін кеңейтуге және ауыр (аса ауыр) физикалық жұмыс және зиянды (аса зиянды) және қауіпті (аса қауіпті) еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмысшыларға, туберкулезге қарсы қызмет, сәулелік диагностика мамандарына үстемеақыларды ұлғайтуға, коронаграфиялық зерттеулерге, Алматы, Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстарының тегін медициналық көмектің кепілді көлемін қаржыландыруды орта өңірлік деңгейге дейін кезең-кезеңмен жеткізуге пайдаланылады.
7. Мемлекеттік қабылдау комиссиясының заңнамада белгіленген тәртіппен объектіні пайдалануға беру туралы бекітілген актісі облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға ағымдағы нысаналы трансферттер бөлу үшін шарт болып табылады.
Ағымдағы нысаналы трансферттер күрделі сипаттағы шығыстарды қоспағанда, жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға байланысты ағымдағы шығыстарға пайдаланылады.
Денсаулық сақтауды жергілікті мемлекеттік басқару органдары объектіні пайдалануға беру кешіктірілген жағдайда 2009 жылғы 1 тамыздан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне тиісті қаржы жылына арнап бекітілген сома шегінде қаражатты объектілер арасында қайта бөлу туралы ұсыныстар енгізе алады.
8. Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейдегі медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер медициналық жабдықтар, медициналық мақсаттағы бұйымдар сатып алуға пайдаланылады.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2009.09.09.  N 1335Қаулысымен.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аударуды нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімнің, заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген төлемдер бойынша тиісті бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың жеке жоспарының негізінде жүргізеді.

Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.09.2009 № 1335.
6. Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи используются для обеспечения химиопрепаратами взрослых гематологических больных, тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда, факторами свертывания крови взрослых больных гемофилией (включая гемофилию В), на профилактику заболеваний, пропаганду и формирование здорового образа жизни, на расширение перечня должностей и специальностей, получающих доплаты за психоэмоциональные и физические нагрузки (неонатологи, медицинские сестры хирургических отделений, не участвующие на операциях, онкогематологи), на увеличение доплат работникам, занятым на тяжелых (особо тяжелых) физических работах и работах с вредными (особо вредными) и опасными (особо опасными) условиями труда специалистам противотуберкулезной службы, лучевой диагностики, на коронарографические исследования, на поэтапное доведение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи Алматинской, Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областей до среднерегионального уровня.
7. Условием для выделения целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения является утвержденный акт ввода объекта в эксплуатацию государственной приемочной комиссией в установленном законодательством порядке.
Целевые текущие трансферты используются на текущие расходы, связанные с содержанием вновь вводимых объектов здравоохранения, за исключением расходов капитального характера.
Местные органы государственного управления здравоохранения в случаях задержки ввода объекта в эксплуатацию могут вносить предложения в Министерство здравоохранения Республики Казахстан о перераспределении средств между объектами в пределах утвержденной суммы на соответствующий финансовый год в срок не позднее 1 августа 2009 года.
8. Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне используются на приобретение медицинского оборудования, изделий медицинского назначения.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 09.09.2009 № 1335.
9. Министерство здравоохранения Республики Казахстан производит перечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на основании соглашения о результатах по целевым трансфертам, индивидуального плана финансирования соответствующей бюджетной программы по платежам, утвержденного в установленном порядке.

10. Осы Ережеге қосымшаларға сәйкес тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердің медицина ұйымдарының арасында медициналық жабдықтар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды бөлуді ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын пайдалану бағыттарына сәйкес денсаулық сақтауды жергілікті мемлекеттік басқару органдары жүзеге асырады.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен және мерзімде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне есеп береді.
2009 жылға арналған республикалық бюджеттен
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне денсаулық
сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы
трансферттерді пайдалану ережесіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2009.09.09. N 1335 Қаулысымен.
Конкурстың бірыңғай ұйымдастырушысы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі болып табылатын жергілікті
деңгейдегі медициналық ұйымдарды материалдық-техникалық
жарақтандыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің шеңберінде 2009 жылы сатып алынатын медициналық
жабдықтардың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізбесі
Р/с
N
Атауы
1
2
1.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін көп функционалды рентгендідиагностикалық сандық аппарат
2.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін ультрадыбыстық диагностика аппараты
3.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін торакоэндовидескопиялық кешен
4.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін биохимиялық талдағыш
5.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін гематологиялық талдағыш
6.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін микробиологиялық талдағыш
7.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін иммундық-ферменттік талдағыш
8.
Туберкулезге қарсы мекемелер үшін биологиялық қауіпсіздік шкафы-ламинар
9.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін өкпені жасанды желдету аппараты
10.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін жаңа туған нәрестелерге арналған жүрек жиырылуының жиілігін кеңейтілген мониторингпен өкпені жасанды желдету жүргізетін, электрокардиография, сатурация, температура стационарлық аппараты
11.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін рентгендік диагностикалық жылжымалы аппарат
12.
Балалар ауруханалары, емханалары (бөлімшелері) үшін рентгендік диагностикалық стационарлық сандық аппарат
13.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін ингаляциялық наркозға арналған аппарат
14.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін жаңа туған нәрестелердің ингаляциялық наркозына арналған аппарат
15.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін инкубатор (кювез)
16.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін бергіштер, доплер мен принтер кешенімен ультрадыбыстық диагностика аппараты
17.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін биохимиялық талдағыш
18.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін гематологиялық талдағыш
19.
Балалар ауруханалары (бөлімшелері) үшін жылытқышы бар реанимация үстелі
20.
Босандыру ұйымдары үшін өкпені инвазиялық емес желдетуді жүргізе отырып, шала туған нәрестелер үшін өкпені жасанды желдету аппараты
21.
Босандыру ұйымдары үшін жаңа туған нәрестелерге арналған жүрек жиырылуының жиілігін кеңейтілген мониторингпен өкпені жасанды желдету жүргізетін, электрокардиография, сатурация, температура стационарлық аппараты
22.
Босандыру ұйымдары үшін құрылған мониторинг жүйесі бар шала туған нәрестелерге арналған инкубатор
23.
Босандыру ұйымдары үшін жаңа туған нәрестелердің өкпені жасанды желдету аппараты мен мониторингі бар көліктік инкубатор
24.
Босандыру ұйымдары үшін өкпені жасанды желдету аппараты
25.
Босандыру ұйымдары үшін жаңа туған нәрестелерге арналған инкубатор
26.
Босандыру ұйымдары үшін жаңа туған нәрестелерге арналған реанимация үстелі
27.
Босандыру ұйымдары үшін портативті неонатальды монитор
28.
Босандыру ұйымдары үшін жаңа туған нәрестелерге арналған қан газдарын тері арқылы мониторингтеу жүйесі бар монитор
29.
Босандыру ұйымдары үшін эндоскопиялық хирургияға арналған жиынтық
30.
Онкологиялық ұйымдар үшін сәулелік терапия аппараттары
31.
Шығыс материалын қоса алғанда, кардиохирургиялық орталықтар (бөлімшелер) үшін медициналық жабдық пен медициналық мақсаттағы бұйымдар
2009 жылға арналған республикалық
бюджеттен облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне денсаулық сақтауға
бөлінетін ағымдағы нысаналы
трансферттерді пайдалану ережесіне
2-қосымша
2009 жылы облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын
материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2273 Қаулысымен.
мың теңге
Р/с
Өңірлердің атауы
Туберкулезге қарсы мекемелерді жарақтандыру
Балалар мен босандыру ұйымдарының медициналық жабдықтармен жарақтандырылу деңгейін жарақтандырудың ең төменгі нормативіне дейін жеткізу
Онкологиялық ұйымдарды рентген сәулелі аппараттармен жарақтандыру
Кардио-хирургиялық орталықтарды (бөлімшелерді) жарақтандыру
Қалалық емханаларды медициналық жабдықтармен жарақтандыру
1
2
3
4
5
6
7
1.
Ақмола облысы

10. Местными органами государственного управления здравоохранения осуществляется распределение медицинского оборудования и изделий медицинского назначения между медицинскими организациями соответствующих административно-территориальных единиц в соответствии с направлениями использования сумм целевых текущих трансфертов согласно приложениям к настоящим Правилам.
11. Министерство здравоохранения Республики Казахстан представляет в Министерство финансов Республики Казахстан отчетность в порядке и сроки, установленные законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из
республиканского бюджета
на 2009 год областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на здравоохранение
Перечень
закупаемого медицинского оборудования и изделий медицинского
назначения в 2009 году в рамках целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
материально-техническое оснащение медицинских организаций на
местном уровне, единым организатором конкурса по которым
является Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 09.09.2009 № 1335.
п/п
Наименование
1
2
1
Многофункциональный рентгенодиагностический цифровой аппарат для
противотуберкулезных учреждений
2
Аппарат ультразвуковой диагностики для противотуберкулезных
учреждений
3
Торакоэндовидескопический комплекс для противотуберкулезных
учреждений
4
Биохимический анализатор для противотуберкулезных учреждений
5
Гематологический анализатор для противотуберкулезных учреждений
6
Микробиологический анализатор для противотуберкулезных учреждений
7
Иммуноферментный анализатор для противотуберкулезных учреждений
8
Биологический шкаф безопасности-ламинар для противотуберкулезных
учреждений
9
Аппарат искусственной вентиляции легких для детских больниц
(отделений)
10
Аппарат искусственной вентиляции легких для новорожденных
стационарный с расширенным мониторингом частоты сердечных
сокращений, электрокардиографии, сатурации, температуры для
детских больниц (отделений)
11
Аппарат рентгеновский диагностический передвижной для детских
больниц (отделений)
12
Аппарат рентгеновский диагностический стационарный цифровой для
детских больниц, поликлиник (отделений)
13
Аппарат для ингаляционного наркоза для детских больниц
(отделений)
14
Аппарат для ингаляционного наркоза новорожденных для детских
больниц (отделений)
15
Инкубатор (кювез) для детских больниц (отделений)
16
Аппарат ультразвуковой диагностики с комплектом датчиков,
доплером и принтером для детских больниц (отделений)
17
Анализатор биохимический для детских больниц (отделений)
18
Анализатор гематологический для детских больниц (отделений)
19
Стол реанимации с подогревом для детских больниц (отделений)
20
Аппарат искусственной вентиляции легких для недоношенных
новорожденных с проведением неинвазивной вентиляции легких для
родовспомогательных организаций
21
Аппарат искусственной вентиляции легких для новорожденных
стационарный с расширенным мониторингом частоты сердечных
сокращений, электрокардиографии, сатурации, температуры для
родовспомогательных организаций
22
Инкубатор для недоношенных новорожденных с встроенной системой
мониторинга для родовспомогательных организаций
23
Транспортный инкубатор с аппаратом искусственной вентиляции
легких и мониторингом новорожденных для родовспомогательных
организаций
24
Аппарат искусственной вентиляции легких для родовспомогательных
организаций
25
Инкубатор для новорожденных для родовспомогательных организаций
26
Стол для реанимации новорожденных для родовспомогательных
организаций
27
Портативный неонатальный монитор для родовспомогательных
организаций
28
Монитор для новорожденного с системой чрезкожного мониторирования
газов крови для родовспомогательных организаций
29
Набор для эндоскопической хирургии для родовспомогательных
организаций
30
Аппараты лучевой терапии для онкологических организаций
31
Медицинское оборудование и изделия медицинского назначения для
кардиохирургических центров (отделений), включая расходный
материал
Приложение 2
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из
республиканского бюджета
на 2009 год областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на здравоохранение
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
организаций здравоохранения на местном уровне в 2009 году
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 30.12.2009 № 2273.
в тыс. тенге
п/п
Наименование регионов
Оснащение
противоту-
беркулез-
ных
учреждений
Доведение
уровня
оснащенности
детских и
родовспомога-
тельных
организаций
до минималь-
ного нормати-
ва оснащения
медицинским
оборудованием
Оснащение
онкологи-
ческих
организа-
ций
рентген-
лучевыми
аппарата-
ми
Оснащение
кардиохи-
рургичес-
ких
центров
(отделе-
ний)
Оснащение
городских
поликли-
ник меди-
цинским
оборудо-
ванием
1
2
3
4
5
6
7
1.
Акмолинская область