Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2009 года № 79
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2009 год.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке распределение квот вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2009 год между хозяйствующими субъектами на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 2009 года № 79
Лимиты
вылова рыбы и других водных животных в
рыбохозяйственных водоемах на 2009 год

Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2009 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 79 Қаулысы
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2009 жылға арналған лимиттері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2009 жылға арналған квоталарын бекітілген лимиттер негізінде шаруашылық жүргізуші субъектілер арасында бөлуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы                                                      Үкіметінің
2009 жылғы 29 қаңтардағы
N 79 қаулысымен
бекітілген
Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су
жануарларын аулаудың 2009 жылға арналған лимиттері

14,2
2,0
0,16
Примечание:
порядок вылова по научно-исследовательским работам в пределах утвержденных лимитов (квот) в установленном порядке определяется уполномоченным органом;
квота на вылов рыбы и других водных животных в научных целях в рамках государственного заказа устанавливается уполномоченным органом;
вылов осуществляется на основании договора на рыболовство по форме утвержденной уполномоченным органом;
* с учетом научно-исследовательских работ;
** рыбохозяйственные водоемы местного значения с лимитом вылова рыбы, не превышающим 3 тонны;
*** распределение квот вылова осетровых, мелкого частика, туводных и култучных в море, шипа в реке Урал и осетровых в пойменных водоемах реки Иртыш для проведения научных исследований производится уполномоченным органом в разрезе каждой научной темы.

14,2
2,0
0,16
Ескертпе:
ғылыми-зерттеу жұмыстары бойынша аулау тәртібін бекітілген лимиттер (квоталар) шегінде белгіленген тәртіппен уәкілетті орган айқындайды;
балық және басқа да су жануарларын мемлекеттік тапсырыс шеңберінде ғылыми мақсатта аулауға арналған квотаны уәкілетті орган айқындайды;
аулау балық аулауға арналған шарт негізінде уәкілетті орган бекіткен нысан бойынша жүзеге асырылады;
* ғылыми-зерттеу жұмыстарын ескере отырып.
** 3 тоннадан аспайтын балык аулау лимиті бар жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандары.
***ғылыми зерттеулер жүргізу үшін теңізде бекіре тәріздестерді, ұсақ шағын, жергілікті және қолтық балықтарды, Жайық өзенінде пілмайды және Ертіс өзені сағасындағы су тоғандарында бекіре тәріздестерді аулауға квоталар бөлуді әрбір ғылыми тақырып бөлінісінде уәкілетті орган жүргізеді.

Сноска. Примечание с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 379 (порядок введения в действие см. п. 2 ).

Ескерту. Ескертпе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 379 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т . қараңыз) Қаулысымен.