"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 ақпандағы N 127 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы
11 желтоқсандағы N 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. "Агроөнеркәсіптік кешенді дамытудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 220 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 46, 485-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мәтіндегі "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі", "ҚазАгро" холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2009 года № 127
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 11 декабря 2006 года № 220
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220 "О некоторых вопросах развития агропромышленного комплекса" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 46, ст. 485) следующие изменения:
по тексту слова "Национальный холдинг "КазАгро", "Нацхолдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", "Холдинг "КазАгро".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев