Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Жетісу гидрогеологиялық-мелиоративтік экспедициясы" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 ақпандағы N 161 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Жетісу гидрогеологиялық-мелиоративтік экспедициясы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Аймақтық гидрогеологиялық-мелиоративтік орталық" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі — мекеме) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) әділет органдарында мекеменің қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде :
"Мемлекеттік мекемелер" деген 2-бөлімде :
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Аймақтық гидрогеологиялық-мелиоративтік орталық, Алматы қаласы";
2) "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде :
6-бөлімнің 2-бағанында "Жетісу гидрогеология-мелиоративтік экспедициясы, Алматы қаласы" деген сөздер "Аймақтық гидрогеологиялық-мелиоративтік орталық, Алматы қаласы" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О переименовании государственного учреждения "Жетысуская гидрогеолого-мелиоративная экспедиция" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2009 года № 161
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Переименовать государственное учреждение "Жетысуская гидрогеолого-мелиоративная экспедиция" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в государственное учреждение "Зональный гидрогеолого-мелиоративный центр" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - учреждение).
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить перерегистрацию учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2. "Государственные учреждения":
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"1. Зональный гидрогеолого-мелиоративный центр, город Алматы";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 2 раздела 6 слова "Жетысуйская гидрогеолого-мелиоративная экспедиция, город Алматы" заменить словами "Зональный гидрогеолого-мелиоративный центр, город Алматы".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов