Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 173 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130 және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Ақмола облысы Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Бұланды орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі" мемлекеттік мекемесінің орман қоры жерінен алаңы 3,35 гектар жер учаскесі елді мекендер жерлері санатына ауыстырылсын.
2. Ақмола облысының әкімі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман және ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін орман және ауыл шаруашылығы алқаптарын алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы және ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 17 ақпандағы
N 173 қаулысына
қосымша
"Ақмола облысы Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасының Бұланды орман шаруашылығы мемлекеттік
мекемесі" мемлекеттік мекемесінің орман қорының жерінен елді
мекендер жерлері санатына ауыстырылатын жерінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, га
Оның ішінде:
орман жолдары
алаңқай жерлер
жайылым
су айдыны
"Ақмола облысы Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Бұланды орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі" мемлекеттік мекемесі

О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 173
В соответствии со статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перевести земельный участок площадью 3,35 гектара из земель лесного фонда государственного учреждения "Буландинское государственное учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" в категорию земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Акмолинской области в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан обеспечить возмещение в доход республиканского бюджета потерь лесохозяйственного и сельскохозяйственного производств, вызванных изъятием лесных и сельскохозяйственных угодий, для использования их в целях, не связанных с ведением лесного и сельского хозяйства.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2009 года № 173
Экспликация
земель государственного учреждения "Буландинское
государственное учреждение лесного хозяйства Управления
природных ресурсов и регулирования природопользования
Акмолинской области", переводимых из земель лесного фонда в
категорию земель населенных пунктов
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
га
В том числе:
просеки
прогалины
пастбища
водоем
Государственное учреждение
«Буландинское
государственное учреждение
лесного хозяйства
Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Акмолинской области»