Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 197 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 174 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық реттеу жүйесіне көшуді жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 197 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Техникалық реттеу жүйесіне көшуді жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
4-тармақта:
2) тармақшада "және қадағалау" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшадағы "ұсыныстар дайындау" деген сөздерден кейін ";" қойылып мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстан Республикасында сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеуді жетілдіру және дамытуға жәрдемдесу жөнінде ұсыныстар дайындау.";
5-тармақтың 1) тармақшасы "әзірлеу" деген сөзден кейін "және сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 17 ақпандағы
N 174 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 2 наурыздағы
N 197 қаулысына
қосымша
Техникалық реттеу жүйесіне көшуді жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссияның құрамы
Школьник            - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич    сауда министрі, төраға
Мұхамбетов          - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Ғабит Мұхамбетұлы     министрлігі Техникалық реттеу және
метрология комитетінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Момышев             - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Талғат Амангелдіұлы   министрлігі Техникалық реттеу және метрология
комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Әубәкіров           - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Серік Ғабдолұлы       министрлігі Өртке қарсы қызмет комитетінің
төрағасы
Асқаров             - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Альберт Мұхтарұлы     министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитеті
төрағасының орынбасары
Веснин              - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Виктор Николаевич     министрлігінің Төтенше жағдайларды және
өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Смағұлов            - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Дәулетбай Оспанұлы    минералдық ресурстар министрлігінің
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау комитеті
төрағасының орынбасары
Могильный           - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Валерий Валентинович  министрлігінің Ғылым комитеті төрағасының
орынбасары
Сабыров             - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Дәлелхан Қамалбекұлы  министрлігінің Есірткі бизнесіне қарсы күрес
комитеті төрағасының орынбасары
Баймұратов          - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Әбілхан Есенұлы       байланыс агенттігі Байланыс департаментінің
директоры
Брагин              - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Александр Геннадиевич қорғау министрлігі Нормативтік-құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Елеусізова          - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Құралай Болатқызы     байланыс агенттігі Ақпараттық технологиялар
департаментінің директоры
Епбаева             - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
Айгүл Тоқтарханқызы   Өндіріс статистикасы департаментінің директоры
Жансүгіров          - Қазақстан Республикасы Көлік және
Болат Амангелдіұлы    коммуникация министрлігі Көлік-коммуникация
кешенін дамыту департаментінің директоры
Құсайынова          - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Айна Біржанқызы       министрлігі Қайта өңдеу өнеркәсібін дамыту және
Дүниежүзілік Сауда Ұйымы департаментінің
директоры
Сәлімгереев         - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мәлік Жаңабайұлы      минералдық ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаментінің директоры
Сарбасов            - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Ақмәди Әділұлы        әлеуметтік қорғау министрлігі Заң
департаментінің директоры
Сармузина           - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Раушан Ғайсақызы      минералдық ресурстар министрлігі Мұнай-химия
департаментінің директоры
Тоқсейітова         - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Рәбиға Әлібекқызы     министрлігі Мал шаруашылығын дамыту және
ветеринариялық қауіпсіздік департаментінің
директоры
Бірекешев           - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Серікқали             минералдық ресурстар министрлігінің Газ
Аманғалиұлы           өнеркәсібін дамыту департаменті директорының
орынбасары
Жаманова            - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
Нұргүл Рамазанқызы    реттеу агенттігі Темір жол көлігі, азаматтық
авиация және порттар саласындағы реттеу
департаменті директорының орынбасары
Кәменов             - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік
Ғалым Нұржанұлы       комитеті арнайы ақпарат қызметінің директоры
(келісім бойынша)
Тлебаев             - "Инжиниринг және трансферттік технологиялар
Манат Бейшенұлы       орталығы" акционерлік қоғамы Технологиялар
трансферті департаментінің директоры
Иса                 - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық экономикалық
Әбжаппар Үкібайұлы    палатасы Техникалық комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Есмұханова          - "Ұлттық аккредиттеу орталығы" жауапкершілігі
Жеміс Жанұзаққызы     шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша)
Худова              - Қазақстан Республикасы Жеңіл өнеркәсіп
Любовь Николаевна     кәсіпорындары қауымдастығының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Тюгина              - "Астана қаласы кәсіпкерлерінің құқығын қорғау
Ирина Валерьевна      қауымдастығы директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Цой                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Игорь Владимирович    министірлігі Индустриялық даму департаментінің
директоры

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 197
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 174. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 197 "О создании Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования" следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
в Положении о Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 4:
в подпункте 2) слова "и надзора" исключить;
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) подготовка предложений по совершенствованию и содействию развития аккредитации в области оценки соответствия в Республике Казахстан.";
подпункт 1) пункта 5 дополнить словами "и аккредитации в области оценки соответствия".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2009 года № 174
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2005 года № 197
Состав
Межведомственной комиссии для осуществления перехода
на систему технического регулирования
Школьник                  - Министр индустрии и торговли Республики
Владимир Сергеевич          Казахстан, председатель
Мухамбетов                - председатель Комитета по техническому
Габит Мухамбетович          регулированию и метрологии Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель председателя
Момышев                   - заместитель председателя Комитета по
Талгат Амангельдиевич       техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Аубакиров                 - председатель Комитета противопожарной
Серик Габдуллович           службы Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Аскаров                   - заместитель председателя Комитета
Альберт Мухтарович          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Веснин                    - заместитель председателя Комитета по
Виктор Николаевич           государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Исмагулов                 - заместитель председателя Комитета по
Даулетбай Успанович         государственному энергетическому надзору
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Могильный                 - заместитель председателя Комитета науки
Валерий Валентинович        Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сабуров                   - заместитель председателя Комитета по
Далелхан Камалбекович       борьбе с наркобизнесом Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Баймуратов                - директор Департамента связи Агентства
Абильхан Есенович           Республики Казахстан по информатизации и
связи
Брагин                    - директор Департамента нормативно-
Александр Геннадиевич       правового обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Елеусизова                - директор Департамента информационных
Куралай Булатовна           технологий Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Епбаева                   - директор Департамента статистики
Айгуль Тохтархановна        производства Агентства Республики
Казахстан по статистике
Жансугуров                - директор Департамента развития
Болат Амангельдинович       транспортно-коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Кусаинова                 - директор Департамента по развитию
Айна Биржановна             перерабатывающей промышленности и
Всемирной торговой организации
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Салимгереев               - директор Департамента развития нефтяной
Малик Жанабаевич            промышленности Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Сарбасов                  - директор Юридического департамента
Акмади Адильевич            Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Сармурзина                - директор Департамента нефтехимии
Раушан Гайсиевна            Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Токсеитова                - директор Департамента развития
Рабига Алибековна           животноводства и ветеринарной
безопасности Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Брекешев                  - заместитель директора Департамента
Сериккали Амангалиевич      развития газовой промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Жаманова                  - заместитель директора Департамента по
Нургуль Рамазановна         регулированию в сфере железнодорожного
транспорта, гражданской авиации и портов
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Каменов                   - Директор Специализованной
Галим Нуржанович            информационной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Тлебаев                   - директор Департамента трансферта
Манат Бейшенович            технологии акционерного общества "Центр
инжиниринга и трансфертных технологий"
Иса                       - председатель Технического комитета
Абжаппар Укибаевич          Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Есмуханова                - генеральный директор товарищества с
Жемис Жанузаковна           ограниченной ответственностью
"Национальный центр аккредитации"
(по согласованию)
Худова                    - председатель правления Ассоциации
Любовь Николаевна           предприятий легкой промышленности
Республики Казахстан (по согласованию)
Тюгина                    - заместитель директора Ассоциации по
Ирина Валерьевна            защите прав предпринимателей города
Астаны (по согласованию)
Цой                       - директор Департамента индустриального
Игорь Владимирович          развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан