Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 182 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу жөнінде бірлескен комиссияның қазақстандық бөлігін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 18 ақпандағы
N 182 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 16 маусымдағы
N 776 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу жөнінде бірлескен комиссияның       қазақстандық бөлігі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі, төраға
Ыбырайымов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қалымжан Уәлиханұлы        министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары, төрағаның орынбасары
Оразалинов               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Әнуарбек Ғинаятұлы         министрлігінің Қарулы Күштері Әскерлерді
пәтерлерге орналастыру бас басқармасының
бастығы, төрағаның орынбасары
Сәрсебеков               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Болатұлы             министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті республикалық
меншік объектілерін пайдалануға беруді
ұйымдастыру басқармасының бастығы, хатшы
Әділов                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Төлебай Ақжігітұлы         қорғау министрлігінің Экологиялық саясат
және орнықты даму департаменті
стратегиялық жоспарлау басқармасының
бастығы
Шалбаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Исламбекұлы          министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті Ресей
Федерациясымен екі жақты қатынастар
басқармасының бастығы
Ерғалиев                 - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Руслан Ескендірұлы         Халықаралық құқық және мемлекеттің
мүліктік құқықтарын қорғау департаментінің
бас сарапшысы
Сағиев                   - "Батыс" өңіраралық мемлекеттік мүлік және
Айбек Игілікұлы            жекешелендіру департаментінің бастығы
Тәжібаев                 - "Тобыл" өңіраралық мемлекеттік мүлік және
Шарапиден Қалиұлы          жекешелендіру департаментінің бастығы
Диденко                  - "Каспий" өңіраралық мемлекеттік мүлік және
Светлана Анатольевна       жекешелендіру департаменті бастығының
орынбасары - Атырау облысы бойынша
филиалының бастығы
Сатубаев                 - "Сарыарқа" өңіраралық мемлекеттік мүлік
Сәлім Асқарұлы             және жекешелендіру департаменті бастығының
орынбасары - Қарағанды облысы бойынша
филиалының бастығы
Серікбаев                - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Мәлік Абдуллұлы
Шаңғұтов                 - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімі
Серік Тілеулесұлы
Қошантаев                - Қарағанды облысының Ақтоғай ауданы
Қайрат Жақыпбайұлы         әкімінің орынбасары
Жұмаханов                - Қарағанды облысының Приозерск қаласы
Манарбек Айдарханұлы       әкімінің орынбасары
Жекеев                   - Ақтөбе облысы жер қатынастары
Мәлік Наурызғалиұлы        басқармасының бастығы
Ибадилдин                - Қарағанды облысы жұмылдыру дайындығы,
Жұмамәди Ибаділдәұлы       азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей
зілзалалардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Мәдиев                   - Қостанай облысы жер қатынастары
Ахмедия Жағыпарұлы         басқармасының бастығы
Мұхтаров                 - Атырау облысы жер қатынастары
Нұртас Мұхтарұлы           басқармасының бастығы
Төреғожин                - Қарағанды облысы жер қатынастары
Оралды Тұрсынұлы           басқармасының бастығы
Қойбақов                 - Атырау облысының қаржы басқармасы
Жоламан Қойбақұлы          бастығының орынбасары
Мәменова                 - Ақтөбе облысының қаржы басқармасы
Ұлмекен Мұхамбетәліқызы    бастығының орынбасары
Сүйербаев                - Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы
Ермек Робертұлы            бастығының орынбасары
Сыздықов                 - Қарағанды облысының қаржы басқармасы
Рүстем Мәлікұлы            жекешелендіру және мемлекеттік активтерді
есепке алу бөлімінің бастығы
Сапаров                  - "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық
Ермек Тұрарұлы             компаниясы" акционерлік қоғамының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Васимов                  - "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық
Анатолий Шьяпович          компаниясы" акционерлік қоғамы әкімшілік
бөлімінің бастығы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года № 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 182
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года № 776 "О создании казахстанской части совместной комиссии по приему имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2009 года № 182
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 1999 года № 776
Казахстанская часть совместной комиссии по приему
имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов,
арендуемых Российской Федерацией
Даленов                 - вице-министр финансов Республики Казахстан,
Руслан Ерболатович        председатель
Ибраимов                - заместитель председателя Комитета
Калымжан Уалиханович      государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Уразалинов              - начальник Главного управления
Ануарбек Гинаятович       расквартирования войск Вооруженных Сил
Министерства обороны Республики Казахстан,
заместитель председателя
Сарсебеков              - начальник управления по организации
Марат Болатович           передачи объектов республиканской
собственности в пользование Комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан,
секретарь
Адилов                  - начальник управления стратегического
Толебай Акжигитович       планирования Департамента экологической
политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Шалбаев                 - начальник управления двусторонних отношений
Айдар Есламбекович        с Российской Федерацией Департамента
Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Иргалиев                - главный эксперт Департамента международного
Руслан Искандирович       права и защиты имущественных прав
государства Министерства юстиции Республики
Казахстан
Сагиев                  - начальник Межрегионального департамента
Айбек Игликович           государственного имущества и приватизации
"Батыс"
Тажибаев                - начальник Межрегионального департамента
Шарапиден Калиевич        государственного имущества и приватизации
"Тобол"
Диденко                 - заместитель начальника Межрегионального
Светлана Анатольевна      департамента государственного имущества и
приватизации "Каспий" - начальник филиала
по Атырауской области
Сатубаев                - заместитель начальника Межрегионального
Салим Аскарович           департамента государственного имущества и
приватизации "Сарыарқа" - начальник филиала
по Карагандинской области
Серикбаев               - заместитель акима Актюбинской области
Малик Абдуллович
Шангутов                - аким Мугалжарского района Актюбинской
Серик Тлеулесович         области
Кошантаев               - заместитель акима Актогайского района
Кайрат Жакыпбаевич        Карагандинской области
Жумаханов               - заместитель акима города Приозерска
Манарбек Айдарханович     Карагандинской области
Жекеев                  - начальник управления земельных отношений
Малик Наурызгалиевич      Актюбинской области
Ибадилдин               - начальник управления по мобилизационной
Жумамади Ибадилдинович    подготовке, гражданской обороне,
организации предупреждения и ликвидации
аварий и стихийных бедствий Карагандинской
области
Мадиев                  - начальник управления земельных отношений
Ахмедья Жагипарович       Костанайской области
Мухтаров                - начальник управления земельных отношений
Нуртас Мухтарович         Атырауской области
Торегожин               - начальник управления земельных отношений
Оралды Турсунович         Карагандинской области
Койбаков                - заместитель начальника управления финансов
Жоламан Койбакович        Атырауской области
Маменова                - заместитель начальника управления финансов
Улмекен Мухамбеталиевна   Актюбинской области
Суербаев                - заместитель начальника управления финансов
Ермек Робертович          Западно-Казахстанской области
Сыздыков                - начальник отдела приватизации и учета
Рустем Маликович          государственных активов управления финансов
Карагандинской области
Сапаров                 - исполнительный директор акционерного
Ермек Турарович           общества "Национальная компания "Қазақстан
Ғарыш Сапары" (по согласованию)
Васимов                 - начальник административного отдела
Анатолий Шьяпович         акционерного общества "Национальная
компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
(по согласованию)