"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бұқаралық ақпарат құралдарындағы диффамация мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 225 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 69 қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бұқаралық ақпарат құралдарындағы диффамация мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам диффамации в средствах массовой информации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 225
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам диффамации в средствах массовой информации", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года № 69.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов