Ә.Х. Біралиев, З.С. Сәрсембаев туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы N 295 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіндегі атқарған қызметтерінен мыналар босатылсын:
Біралиев Әлжан Хамидолаұлы - вице-министр;
Сәрсембаев Зейнолла Сәкенұлы - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О Бралиеве А.Х., Сарсембаеве З.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 295
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить от занимаемых должностей в Министерстве охраны окружающей среды Республики Казахстан:
Бралиева Альжана Хамидулаевича - вице-министра;
Сарсембаева Зейнуллу Сакеновича - вице-министра.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов