Қазақстан Республикасы Үкіметінін 2008 жылғы 16 шілдедегі N 687 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 296 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 қарашадағы № 832 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.11.2019 № 832 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әскери мүлік айналымының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 687 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 32, 338-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Пайдаланылмайтын әскери мүлікті тапсыру, сату және кәдеге жарату, сондай-ақ қорғаныс объектілерін мүліктік жалға беру (жалгерлікке беру) ережесінде 26-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Мемлекеттік сатып алу туралы заңнамаға сәйкес оларға оқ-дәрілерді кәдеге жарату өнімдерін сату бойынша қызмет көрсету шартымен заңды тұлғалар жүргізетін оқ-дәрілерді кәдеге жаратуды қоспағанда, пайдаланылмайтын әскери мүлікті кәдеге жаратуды мемлекеттік сатып алу туралы заңнамада белгіленген тәртіппен айқындалатын заңды тұлғалар немесе уәкілетті органның, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың бөлімшелері жүргізеді.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2008 года № 687
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 296. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2019 года № 832.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.11.2019 № 832.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2008 года № 687 "Некоторые вопросы оборота военного имущества" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 32, ст. 338) следующее изменение:
в Правилах передачи, реализации и утилизации неиспользуемого военного имущества, а также предоставления в имущественный наем (аренду) оборонных объектов утвержденных указанным постановлением, пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Утилизация неиспользуемого военного имущества производится юридическими лицами, определяемыми в порядке, установленном законодательством о государственных закупках, или подразделениями уполномоченного органа, других войск и воинских формирований, за исключением утилизации боеприпасов, которая производится юридическими лицами в соответствии с законодательством о государственных закупках с условием оказания ими услуг по реализации продуктов утилизации боеприпасов.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов