Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 наурыздағы N 331 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.20 N 745 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 23, 266-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімінде:
"Жеке тұлғаларды, азаматтарды, азаматтығы жоқ адамдарды, шетелдік азаматтарды тіркеу" деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 2-бағанында "қайтадан куәлік" деген сөздер "қайтадан куәліктер немесе анықтамалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Кәсіпкерлердің заңды және жеке тұлғаларын тіркеу" деген 2-бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 38-1-жолмен толықтырылсын:
"
38-1
Айырбастау пунктінің тіркеу куәлігін беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
Аумақтық филиалдар
";
"Заңды және жеке тұлғалардың мүліктерін тіркеу" деген 3-бөлімде:
реттік нөмірлері 70, 71, 73-жолдарда:
2-бағандағы "ресімдеу" деген сөз "беру" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-бағандағы "жер қатынастары басқармалары," деген сөздерден кейін "аудандардың және" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 72-жолда:
2-бағанда:
"ресімдеу" деген сөз "беру" деген сөзбен ауыстырылсын;
"өтеусіз" деген сөз "өтемін төлеп" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағандағы "жер қатынастары басқармалары," деген сөздерден кейін "аудандардың және" деген сөздермен толықтырылсын;
"Әлеуметтік қорғау" деген 4-бөлімде:
реттік нөмірі 87-жолда:
2-бағандағы "Мүгедектер" деген сөздің алдынан "Жалғызілікті, сондай-ақ жалғыз тұратын қарттарға және" деген сөздермен толықтырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімі, аудандық маңызы бар қала, қаладағы аудан, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі";
реттік нөмірі 92-жолдың 5-бағанындағы "департаменттері/ басқармалары" деген сөздер "басқармалары" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Анықтамалар беру" деген 5-бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 113-1 және 113-2-жолдармен толықтырылсын:
"
113-1
Валюталық операция туралы хабарлама куәлік беру
Заңды және жеке тұлғалар
ҰБ
Орталық аппарат және аумақтық филиалдар

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2009 года № 331. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.07.2010 N 745 (порядок введения в действие см. п. 4).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 266) следующие изменения и дополнения:
в Реестре государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. «Регистрация физических лиц, граждан, лиц без гражданства, иностранных граждан»:
в графе 2 строки, порядковый номер 4, слова «повторного свидетельства» заменить словами «повторных свидетельств или справок»;
раздел 2. «Регистрация юридических и физических лиц предпринимателей»:
дополнить строкой, порядковый номер 38-1, следующего содержания:
"
38-1
Выдача регистрационно-
го свидетельства
обменного пункта
Юридические
лица
НБ
Территориаль-
ные филиалы
";
в разделе 3. «Регистрация имущества юридических и физических лиц»:
в строках, порядковые номера 70, 71, 73:
в графе 2 слово «Оформление» заменить словом «Выдача»;
в графе 5 после слов «отделы земельных отношений» дополнить словом «районов и»;
в строке, порядковый номер 72:
в графе 2:
слово «Оформление» заменить словом «Выдача»;
слово «возмездного» заменено только на государственном языке;
в графе 5 после слов «отделы земельных отношений» дополнить словом «районов и»;
в разделе 4. «Социальная защита»:
в строке, порядковый номер 87:
в графе 2 после слов «Оформление документов для» дополнить словами «одиноких, а также одиноко проживающих престарелых и»;
графу 5 изложить в следующей редакции:
«Аким района (города областного значения), аким города районного значения, района в городе, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»;
в графе 5 строки, порядковый номер 92, слова «Департаменты/управления» заменить словом «Управления»;
в разделе 5. «Выдача справок»:
дополнить строками, порядковые номера 113-1 и 113-2, следующего содержания:
"
113-1
Выдача свидетельства
об уведомлении о
валютной операции
Юридические
и физичес-
кие лица
НБ
Центральный
аппарат и
территориаль-
ные филиалы

113-2
Валюталық операция туралы тіркеу куәлігін беру
Заңды және жеке тұлғалар
ҰБ
Аумақтық филиалдар
";
реттік нөмірі 114-жолда:
2-бағандағы "Қосалқы" деген сөздің алдынан "Жеке" деген сөзбен толықтырылсын;
5-бағандағы "облыстық маңызы бар қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері" деген сөздерден кейін ", аудандық маңызы бар қалалардың әкімдері" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірлері 115 және 116-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 124-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қайтыс болу туралы дәрігердің куәлігін беру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

113-2
Выдача регистрационно-
го свидетельства о
валютной операции
Юридические
и физичес-
кие лица
НБ
Территориаль-
ные филиалы
";
в строке, порядковый номер 114:
в графе 2 после слов «справок о наличии» дополнить словом «личного»;
в графе 5 после слов «городов областного значения,» дополнить словами «акимы городов районного значения»;
строки, порядковые номера 115 и 116, исключить;
в строке, порядковый номер 124:
графу 2 изложить в следующей редакции:
«Выдача врачебного свидетельства о смерти».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов