Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 наурыздағы N 343 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамына:
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы
Серік Нығметұлы               Премьер-Министрінің орынбасары;
Марченко                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович        төрағасы (келісім бойынша) енгізілсін;
мына:
"Шөкеев                     - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы              Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекшінің орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Шөкеев                     - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы              Премьер-Министрінің бірінші орынбасары,
жетекшінің орынбасары";
көрсетілген құрамнан Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2009 года № 343. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 101) следующие изменения:
ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Ахметова                   - Заместителя Премьер-Министра Республики
Серика Ныгметулы             Казахстан;
Марченко                   - Председателя Национального Банка
Григория Александровича      Республики Казахстан (по согласованию);
строку:
"Шукеев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Умирзак Естаевич             Казахстан, заместитель руководителя"
изложить в следующей редакции:
"Шукеев                    - Первый Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич             Республики Казахстан, заместитель
руководителя";
вывести из указанного состава: Сайденова Анвара Галимуллаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов